Menu X
Menu X
Blogi

Ostatnio było na żywo dziś wracamy do transmisji on-line. W ten weekend powrót do  Diablo 3, wspólna ucieczka z więzienia w The Way Out a na deser  Spintires: MudRunner oraz cwiczenia na poligonach World of Tanks. Dlatego nie przedłużając zapraszam do wspólnej zabawy oraz licznych komentarzy pod wpisem.

Czytaj dalej

Weekend minął nie wiadomo kiedy :( Nie odbyło się za dużo sesji, ale te które się odbyły były epickie :D

Czytaj dalej

W tym tygodniu wracamy do tradycji integracji na żywo. Dlatego może oficjalnych sesji jako tako nie ma ale za to pewnie pojawi się kilka relacji ze spontanicznych rozrywek kanapowych min. insajderskie info mówi, że będzie grane w a way out, human fall flat i Elite dangerous.

Czytaj dalej

No i mamy koniec, było miło i przyjemnie, nie za długo, nie za krótko w sam raz, a po szczegóły zapraszam do krótkiego podsumowania.

Czytaj dalej

Szukasz chętnych do wspólnych wyścigów? Krótkiej partyjki w bfa? A może strzelenia kilku bramek w rockecie? Weekendowe wspólne granie nr. 168 nadciąga i zaprasza do zakładania sesji w celu integracji użytkowników. Raz! Dwa! Trzy! W ten weekend z nami grasz TY!

Czytaj dalej

Ile gier można skończyć w miesiąc? Pod koniec zeszłego roku było to ponad 10 produkcji. W marcu - jedynie pięć, choć to i tak wynik lepszy od pierwszych dwóch. Czy w kwietniu będzie lepiej?

Czytaj dalej

To co sezon grillowy czas zacząć ? Chyba tak pomyśleli nasi uczestnicy w tym tygodniu, przez co gramy głównie w piąteczek! Ale coś czuje że wkrótce wrócimy z nową energią. Tymczasem w ten weekend Poi szuka kompanów do wspólnego sprzedawania headshotów a Qsay odswieża zapomniane już PvZ:2 oraz Nioha. 

Czytaj dalej

Panda sie wita, panda się kłania i zaprasza do wspólnego grania. Święta już za nami, dzięki czemu nasza społeczność złapała chwile oddechu i w przerwach pomiędzy wspólnym biesiadowaniem zasiadła do konsoli co obrodziło paroma ciekawymi sesjami. Zapraszam do relacji oraz zapisów.

Czytaj dalej

Prognozy mówią, że weekend będzie brzydki. Nie warto więc wychodzić z domu. Lepiej pograć na konsoli, a najlepiej pograć z dobrą ekipą! :D

Czytaj dalej

Pierwszy wiosenny weekend za nami. Zachęcam do składania relacji z grania i zakładania nowych sesji na przyszły weekend!

Czytaj dalej
Ratchet and Clank Blog 3
25.03.2018, 12:47
Ratchet and Clank

Kolejna gra z historię, z którą nie miałem nigdy do czynienia, ponieważ myślałem, że nie jest dla mnie i ponownie jak przy Rime czy Knacku pomyliłem się. Bo para naszych bohaterów jest genialna, ale o tym w opisie zapraszam.

Czytaj dalej

Największe premiery marca dopiero czekają nas w przyszłym tygodniu, dzięki czemu udało nam ponownie, wspólnie się z organizować kilka sesji. W ten weekend gramy w nieśmiertelne Uncharted 4, Fortnite'a, Ovewatcha oraz Dysydie. Zapraszam do rozpiski!

Czytaj dalej

Zima w tym roku nam nie odpuszcza, dlatego pomimo hałd śniegu za oknem oraz ujemnych temperatur mam nadzieje że nasze konsole po raz kolejny zapewnią nam masę ciepłych wspomnień w ten weekend. Zapisy do WWG #165 uważam za otwarte.

Czytaj dalej

Dobry średniak mi się trafił, który mógł być dużo lepszy

Czytaj dalej

Ciężkie życie gracza, tyle gier, tyle pucharków, a tak mało czasu. Jednak nie poddajecie się i dalej walczycie. Małe sprostowanie po Olsonie - 26 platyn nie ustaliłem ja tylko Nasz Baron Majonezu, założyciel PW - Poikao. Dwie osoby niebezpiecznie zbliżają się do 20 platyn, a mamy przecież dopiero marzec! Skąd macie na to czas?Zapraszam do marcowego wpisu.

Czytaj dalej

Łuk, Bus stop, kolejny łuk, 280 km/h, dojazd do pierwszego zakrętu... co już piątek? Czas na WWG!

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL