Blog użytkownika Zandorath
Zandorath

Szybkie ustawienie optymalnej trudności na początku gry, czy może stała kontrola tejże wartości? Granie na łatwym, czy na trudnym?

Czytaj dalej

No właśnie. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jaki wpływ na wasz gust muzyczny mają wybrane gry? Temat tego wpisu może wydawać Wam się dość dziwny, ale po przeanalizowaniu tematu zrozumiałem, że przynajmniej w moim wypadku produkcje, które kiedyś sprawiały mi wiele radości dziś wracają do mnie dzięki... muzyce.

Czytaj dalej

Dlaczego Tomb Raider, którego mechanika gry jest o wiele bardziej rozbudowana niż w serii Uncharted nie jest bezkonkurencyjnym liderem na rynku w gatunku gier przygodowych? Przedstawiam Wam moją małą analizę różnic pomiędzy tymi dwoma topowymi seriami o poszukiwaczach skarbów.

Czytaj dalej

Mam ostatnio jakieś przeogromne szczęście. Wpierw udało mi się wygrać najnowsze Call of Duty, a kilka dni później w tym samym miejscu zdobyłem paczkę z upominkami od polskiego oddziału PlayStation. Długo zastanawiałem się czy pisać taki wpis, ale co mi tam! W końcu to blog. Chciałbym też w jakiś sposób podziękować załodze, od której zdobyłem gadżety, a taka forma będzie chyba najlepsza. :)

Czytaj dalej

Istnieją w grach małe elementy, do których czasem nie przywiązujemy większej uwagi. Jesteśmy świadomi ich istnienia, ale nie rozważamy co by było gdyby... one zniknęły. Przedstawiam Wam osiem pierdół, które uważam, że w znaczący sposób podnoszą poziom przyjemności z rozgrywki.

Czytaj dalej

Uwaga, uwaga. Zandorath robi jutuby. Ale spokojnie, nie będę taki chamski, żeby wrzucić tu tylko link. Najpierw Was trochę pomęczę moimi wypocinami..

Czytaj dalej

Czekam na dzień, w którym Techland zapowie nową odsłonę Call of Juarez. Nie mam pojęcia czy też z takim sentymentem patrzycie na poprzednie odsłony CoJ, ale ja będę bardziej niż szczęśliwy, gdy przeczytam na pssite zapowiedż nowej części.

Czytaj dalej