Blog @axeMaltesse axeMaltesse
25.12.2017, 23:58
Weekendowe Wspólne Granie #153 - Zapisy
Weekendowe Wspólne Granie #153 - Zapisy

Praise the Wool! Emku ostatnio pożegnał się z ekipą, a ja wskoczyłem na jego miejsce, tak więc nie owijając w wełnę zapraszam do zapisów oraz Sylwestrowego WWG!

Ho Ho Ho! Mam nadzieję, że Mikołaj was odwiedził i byliście grzeczni! Święta, święta i po świętach, przed nami jeszcze sylwestrowe granie, a ja korzystając z okazji chciałbym wam życzyć aby kolejny rok był obfity w nowe tytuły, abyście nadrobili backloga #niemożliwe, no i żebyście doświadczyli świetności Monster Huntera :D! Czas przejść do relacji i sprawdzić co działo się w wigilijny weekend.

 


Loki postanowił poszukać pomocy oraz taksówki w Diablo 3: Reaper of Souls (WWG od taksowania jest w końcu najlepsze :D) i trafił na staruszka Jacka i Ouji. Jak można przeczytać w relacji Panowie i Pani pomyślnie przebrneli przez Story Mode, które sam znam już chyba w każdym centymetrze oraz zabrali się za test nowego dodatku z nekromantą... Zobaczmy jak im poszło.

Uczestnicy :lokigeo, ouji, JackTheReaperPl

lokiego

Z Jackiem zaczęliśmy około 16. Skończyliśmy całe story mode, wbite zostało 70 lvl wszystkimi postaciami a około 20:30 pojawiła się ouji i zabraliśmy się za hardcore. Poszło 30 lvl i Diablo na hardcore. Podczas gry testowaliśmy necro (ponieważ cena była dobra i żal było nie kupić) bardzo łatwo zabić się samemu :)

 


Keczmar wraz z ekipą udali się na rabunek. W grze z ostatnią aktualizacją pojawił się nowy napad i z tego co widać wszystko poszło bezbłednie i nawet spóźniony Poikao dał radę przetrwać... Ptaszki śpiewają, że był nawet przydatny :D!

Uczestnicy : Kaczmar, Emkuzet, Poikao, Kideu

kaczmar456

Sesja z drobnym poślizgiem doszła do skutku i zrobiliśmy pierwszy finał z trzech na hardzie, więc nie ma tragedii. Trochę poginęliśmy, ale koniec końców wpadła ładna kasa i w przyszły piątek będziemy kontynuować naszą eskapadę ku drugiemu finałowi napadu. Ok. 1 nad ranem skończyliśmy zabawę niefortunnie próbując dowieźć do bazy opancerzony wóz policyjny, ale było pozytywnie.

Dzięki wam wszystkim za grę - taka ekipa to skarb i liczę, że w przyszły piątek będziemy kontynuować nasze napadanie w tak zacnym gronie. Peace.

 


Zapraszamy również do odwiedzenia naszej społeczności

na discord w zakładce #wspólne-granie.

 


Pamiętajcie WWG to społeczność dlatego śmiało zakładajcie sesje i zapraszajcie znajomych do współnej zabawy.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^
Oceń notkę:
+ +7 -