Blog @axeMaltesse axeMaltesse
29.12.2017, 20:57
Weekendowe Wspólne Granie #153
Weekendowe Wspólne Granie #153
Czas zatem na ostatnie WWG w tym roku! Zapowiada się interesujący piątek jak i cały weekend. Mamy też okazje bawić się wpólnie z Emku na Sylwestrowej zabawie i ogrywanie najpopularniejszych gier WWG tego roku.

Piątek, piąteczek, piątunio! Zaczynamy od ponownego napadu, gdzie Kaczmar będzie prowadzić Poikao i Emku oraz Kida (Który nie wiadomo czy sie pojawi) do kolejnego zakończenia. Następna piątkowa sesja odbędzie się w U4 i jest organizowana przez Ka-mila, który znany jest na PSN jako Rakus...

Na koniec sesja bez planu, na spontanie i to jeszcze Sylwestrowe Granie! Emku zaprasza wszystkich nie imprezowiczów na swoją imprezkę, zaznacza też, że szampan i %% mile widziane, oferuje on za to dobrą atmosferę i multum gier na wieczór!

Zapraszam do grania, relacjonowania i nie zapominajcie o dodawaniu naszego oficjalnego hashtaga do materiałów z sesji - #PSSiteWWG.


Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;) 

Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

2

  Kaczmar456

Gra: GTA V
Platforma: PS4
PSN ID: kaczmar456
Termin: Piatek 21:00
Opis: No to kontynuujemy - drugi finał napadu sam się nie zrobi, nie? ;)
1

   ka-mil

Gra: Uncharted 4
Platforma: PS4
PSN ID: Rakus_1910
Termin: Piątek
Opis: Zapraszam do wspólnego grania:) ostatnio spontan bardzo dobrze nam wyszedł,może powtórka?
1

  Emkuzet

Gra: Sylwestrowe Granie!
Platforma: PS4
PSN ID: Emkuzet
Termin: Sylwester od 20
Opis: Nadchodzi sylwek więc czas odpocząć i spokojnie pograć :) po ostatnich szaleństwach zapraszam wszystkich chętnych na sylwestrową sesję. Pewnie będzie troche wormsów , rocketa, uncharted , tricky towers, propozycje możecie podawać w komenatrzach.

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^
Oceń notkę:
+ +5 -