Blog @Emkuzet Emkuzet
12.12.2017, 10:47
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #151 - ZAPISY
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #151 - ZAPISY

Najwyższa pora zacząć kolejną pięćdziesiątkę, :) A w tym odcinku pierwsze wrażenia po beta testach Monster Hunter World, cotygodniowy raport z postępów na polach bitw pierwszej wojny światowej a także relacja z polowania na trofea w Battlefield Hardline. 

Grudniowy playstation plus przyniósł nam  otwarte testy Monster Hunter World.  O moich wrażeniach oraz informacjach o przebiegu wszystkich sesji zapraszam poniżej.

Sobota Uczestnicy : Emkuzet, Libertinus, Rakso, Beny, Gorfaster

Emkuzet

Pierwsze starcie z MoHunem, rozpocząłem wraz z Liberem w sobotni wieczór. Udało nam sie w kilku podejsciach pokonać drugiego bosa, oraz ogarnąć mechanikę gry, pozwiedzaliśmy trochę świat, pośmialiśmy się z naszych kotów oraz potestowalismy kilka broni. Po kilku nieudanych próbach wykonania ostatniego zadania. Zdecydowaliśmy zwołać posiłki, z odsieczą przybył Beny oraz Rakso. Razem z chłopakami w końcu pokonaliśmy bestię i rozeszliśmy się.

Po kilku godzinach spragniony nowych emocji, powróciłem znowu do Mohuna tym razem w towarzystie Gorfaster'a, z którym to pobiegałem chwile po świecie oraz pobiłem troche potworów. Dzięki za towarzystwo.

 

Niedziela Uczestnicy : Emkuzet, AxeMaltesse, Kamilinho, Musioł, Azoth

Emkuzet

Wraz z w/w ekipą  uzbrojeni w ciężkie zbroje, torby pełne medykamentów oraz naostrzone miecze stawiliśmy się w niedzielny wieczór do wspólnego polowania na potwory. Axe jako wielki fan serii wprowadził nas w arkany oraz objasnił dodatkowe mechaniki. Po raz kolejny pokonaliśmy wszysktkie potwory oraz zabraliśmy się za opcjonalnych bosów, udało nam się pokonać wielką złą wiwernę w jej leżu oraz wodnego potwora.

Dzięki ekipa i do następnego polowania.

 


Po raz kolejny na nasze salony zawitał :) także  Battlefield 1. Sesja jak zwykle była gruba i mam nadzieję że wszyscy miło spędzili ten czas.

Uczestnicy: Emkuzet , Przemdafleia, Libertinus, Koronos33, Rakso09 , axeMatltesse, Igloo74

Emkuzet

Wersja oficjalna :

Piątek godzina 22:00 ;) oficjalny start sesji, oj wiedzcie że działo się. Kto był ten wie a kogo nie było niech żałuje i wpada na następne wspólne granie. Tego wieczoru dopisała zarówno frekwencja  ( dzięki wszystkim za przybycie ) jak i radosna atmosfera ( na wwg jest jak zwykle fun jak to mawia Igloo). Graliśmy głownie podbój oraz operacje, raz po raz dając solidnego łupnia naszym przeciwnikom.  Dzięki wszystkim za obecnośc i do zobaczenia ponownie na polu bitwy

Wersja nieoficjalna.

A idź Pan z tą pogodą.


Stworzona przez studio Dice seria Battlefield, miała również drugiego reprezentanta w ten weekend. O czym meldunek zdaje gen. Kraz.

Uczestnicy: Poikao, Martell, Dwutlenek, Desti, rakso (?), KraZ

KraZ

No i stało się, zagraliśmy w hardlajna... i jest on całkiem dobry, sesja upłynęła pod znakiem trofihorzenia - najpierw zwycięstwa w poszczególnych trybach, potem raziliśmy się nawzajem tazerem, a na sam koniec zaczęliśmy robienie wymagań do odblokowania mac-10 i dwururki. Daleka droga przed nami do odblokowania tych broni. No chyba, że zjawi się jakaś pomocna duszyczka posiadająca te bronie. Czas zleciał nam szybko, było śmieszkowanie, było latanie śmigłowcem, snajpienie i.... ja biegałem z shotgunem...

Pare słów postanowił napisać również Poikao.

Poikao

Grało się o dziwo bardzo przyjemnie. Wygrywaliśmy wszystko jak leci nawet te legitnie z normalnymi przecieniami. Te 10 zwycięstw zrobiliśmy w momencie. Potem zaczęły się schody z robieniem zadań żeby można było w ogóle dostać możliwość ich zakupu... ehhh dobry samarytaninie udostępnij swoje konto, oszczędź nam grindu; )


A na koniec ? Tak! tak! :) zgadliście cotygodniowa sesja niespodzianka w Rocket League a nawet dwie niespodzianki.

Piątek Uczestnicy: AxeMaltesse, Kraz, Poikao

Kraz

o sesji w bf:h zagraliśmy z poikao "kilka meczyków" dołączył do nas później axe. Tego wieczora wychodziły mi takie akcje czasami, że aż się zaskoczyłem. Przerwa od rl to jednak było dobro :) doszło do takiej sytuacji, że gdy axe miałafk, myśmy z poikao dali radę prowadzić grę przeciwko trójce przeciwników. GG wp. :D

Poikao

W sumie grało się na tyle dobrze, że KraZ mia chyba tylko jeden moment milczenia :D
Ja grałem już na autopilocie. Późna pora i browarki zrobiły swoje :D

Sobota Uczestnicy: Emkuzet, Gorfaster,

Emkuzet

Po wspólnej zabawie, w Mohuna wybraliśmy się z Gorfim tak jak zawsze na kilka meczyków  ... po czym zegar pokazał godzinę 2 w nocy :). Ogólnie im mniej skupialismy sie na grze tym lepiej na szło przez co wpadła masa absurdalnych bramek, dzięki za wspólna zabawe!


Zapraszamy również do odwiedzenia naszej społeczności

na discord w zakładce #wspólne-granie.

 


Pamiętajcie WWG to społeczność dlatego smiało zakładajcie sesje i zapraszajcie znajomych do współnej zabawy.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^
Oceń notkę:
+ +7 -