Blog @Emkuzet Emkuzet
15.12.2017, 20:34
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #151
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #151
Plan w tym tygodniu był prosty, byłe do Piątku i udało się :). Pora więc na cotygodniową rozpiskę sesji w ramach Weekendowego wspólnego Grania. A w tym tygodniu integrujemy się zarówno na żywo jak również online, pykamy w strzelanki, strzelamy gole w Rocketa oraz odwiedzamy zaśnieżony Nowy York.

Piątkową integracje zaczynamy już o godzinie 22:00 wraz z Ouji oraz jej sesją w Battlefield 1, patrząc po frekwencji zapowiada się świetna zabawa w liczny gronie, której dopełnieniem będzie powiew świeżości w postaci nowych map dostępnych w ramach DLC. Równocześnie w piątek będzie odbywała się sesja live z klasycznym kanapowym graniem zorganizowana przez Poikao.

W sobotę natomiast do wspólnej wyprawy do zimowego Nowego Yorku  wszystkich chętnych przygody zaprasza Lokigeo. A zapaleni zmechanizowani sportowcy powinni natomiast zajrzeć na sesję Gorfiego w Rocket League.

Na samym końcu pozwolę sobie natomiast na odrobinę osobistych słów. W związku z chwilowym zawieszeniem mojej aktywności, chciałbym podziękować wszystkim za wspólnie spędzone chwile i masę ciepłych wspomnień a także liczne plusy, które pojawiały się pod moim sesjami oraz komentarze. Chłopakom z WWG teamu za konstruktywną krytykę oraz zaufanie jakim mnie obdarzyli, a także Ouji za wsparcie, motywacje oraz nieocenioną pomoc w redagowaniu moich wpisów. Czas na kolejne wyzwania. Mam nadzieję że wkrótce znowu usłyszymy się na serwerach w tej samej lub liczniejszej ekipie :). 

Panta Rhei

Zapraszam do grania, relacjonowania i nie zapominajcie o dodawaniu naszego oficjalnego hashtag'a do materiałów z sesji - #PSSiteWWG.


Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;) 

Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

6

  Ouji05

Gra: Battlefield 1
Platforma: PS4
PSN ID: Ouji05
Termin: Piatek 22:00
Opis: M.in. sprawdzanie nowego DLC.

0

   lokigeo

Gra: Division
Platforma: PS4
PSN ID: xX_lokigeo_Xx
Termin: Sobota 20:30-21:00­
Opis: Witam. Po darmowy weekendzie gra bardzo mi się spodobała i kupiłem podstawkę. Interesuje mnie wspólne granie ponieważ samemu to straszne nudy.

  Poikao85

Gra: WWG Live!
Platforma: PS4
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio, sobotunia­
Opis: Po raz kolejny szykuje się kanapowe granie! :D będzie fun fun fun ^^
1

  Gorfaster

Gra: Rocket
Platforma: PS4
PSN ID: Gorfaster
Termin: Sobota wieczór­
Opis: Zapraszam wspólnie polamić w sobotni wieczór ;) Wstępnie 21
 

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^
Oceń notkę:
+ +7 -