Blog użytkownika Emkuzet

Ostatnio było na żywo dziś wracamy do transmisji on-line. W ten weekend powrót do  Diablo 3, wspólna ucieczka z więzienia w The Way Out a na deser  Spintires: MudRunner oraz cwiczenia na poligonach World of Tanks. Dlatego nie przedłużając zapraszam do wspólnej zabawy oraz licznych komentarzy pod wpisem.

Czytaj dalej

W tym tygodniu wracamy do tradycji integracji na żywo. Dlatego może oficjalnych sesji jako tako nie ma ale za to pewnie pojawi się kilka relacji ze spontanicznych rozrywek kanapowych min. insajderskie info mówi, że będzie grane w a way out, human fall flat i Elite dangerous.

Czytaj dalej

Szukasz chętnych do wspólnych wyścigów? Krótkiej partyjki w bfa? A może strzelenia kilku bramek w rockecie? Weekendowe wspólne granie nr. 168 nadciąga i zaprasza do zakładania sesji w celu integracji użytkowników. Raz! Dwa! Trzy! W ten weekend z nami grasz TY!

Czytaj dalej

To co sezon grillowy czas zacząć ? Chyba tak pomyśleli nasi uczestnicy w tym tygodniu, przez co gramy głównie w piąteczek! Ale coś czuje że wkrótce wrócimy z nową energią. Tymczasem w ten weekend Poi szuka kompanów do wspólnego sprzedawania headshotów a Qsay odswieża zapomniane już PvZ:2 oraz Nioha. 

Czytaj dalej

Panda sie wita, panda się kłania i zaprasza do wspólnego grania. Święta już za nami, dzięki czemu nasza społeczność złapała chwile oddechu i w przerwach pomiędzy wspólnym biesiadowaniem zasiadła do konsoli co obrodziło paroma ciekawymi sesjami. Zapraszam do relacji oraz zapisów.

Czytaj dalej

Największe premiery marca dopiero czekają nas w przyszłym tygodniu, dzięki czemu udało nam ponownie, wspólnie się z organizować kilka sesji. W ten weekend gramy w nieśmiertelne Uncharted 4, Fortnite'a, Ovewatcha oraz Dysydie. Zapraszam do rozpiski!

Czytaj dalej

Zima w tym roku nam nie odpuszcza, dlatego pomimo hałd śniegu za oknem oraz ujemnych temperatur mam nadzieje że nasze konsole po raz kolejny zapewnią nam masę ciepłych wspomnień w ten weekend. Zapisy do WWG #165 uważam za otwarte.

Czytaj dalej

W ostatnim tygodniu ujemne temperatury dają nam się we znaki, zachęcając tym samym do odtajania przed konsolą. A wiadomo nie od dziś że najlepiej rozgrzewać palce w zgranej i wesołej kompanii. :) W ten weekend  w ramach WWG mamy aż 8 sesji.

Czytaj dalej

Cześć, drogi Przyjacielu dawno się nie widzieliśmy i ostatnio nawet myślałem o tobie, jednak proza życia skutecznie odwlekała tą chwile, kiedy mogłem swobodnie przysiąść do tego wpisu. U mnie wszystko dobrze, życie płynie dalej swobodnie niczym Bug na wschodzie, przeplatając leniwe weekendy z tygodniami pełnymi ciężkiej pracy. Pewnie jesteś ciekaw w co grałem ostatnio... w dużo gier, włączając je po to, aby zaraz rzucić w kąt... aż do momentu

Czytaj dalej

W tym tygodniu Weekendowe wspólne granie, ląduje trochę wcześniej a to wszystko ze względu na lekkie odświeżenie formuły o czym więcej w dalszej części. A tym czasem zapraszam do zakładania sesji na najbliższy Weekend.

Czytaj dalej

Weekendzik już nieśmiało wygląda zza rogu więc najwyższa pora podładować pady, sprawdzić aktualizacje waszych ulubionych tytułów oraz przeczyścić słuchawki waszych headsetów. W tym tygodniu niepodzielnie rządzi Monster Hunter, ale jest okazja, aby coś postrzelać.

Czytaj dalej

Ohh WWG ! Ty jesteś jak relaks. Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto choć na jeden weekend Cię stracił. Dlatego aby nikt nie żałował w tym tygodniu, zapraszamy po raz kolejny do zakładania sesji i wspólnego grania w Coopie.

Czytaj dalej

Bill Kilgore w czasie apokalipsy mówił "Uwielbiam zapach napalmu o poranku." My natomiast mówimy "Nie ma to jak dobra sesja na wieczór", zwłaszcza że weekend tuż za rogiem. Dlatego kontynuując dobrą passe z zeszłego tygodnia, drodzy gracze i graczki zapraszamy do ponownego uczestnictwa w weekendowym wspólnym graniu.

Czytaj dalej

Szukasz ekipy do napadu w GTA? Chcesz potrenować w Uncharted? Potrzebujesz medyka w Battlefieldzie? To dobrze trafiłeś! Weekendowe wspólne granie wjeżdża po raz drugi w tym roku i zaprasza wszystkich użytkowników PSsite do udziału w sesjach oraz wspólnej integracji.

Czytaj dalej

Plan w tym tygodniu był prosty, byłe do Piątku i udało się :). Pora więc na cotygodniową rozpiskę sesji w ramach Weekendowego wspólnego Grania. A w tym tygodniu integrujemy się zarówno na żywo jak również online, pykamy w strzelanki, strzelamy gole w Rocketa oraz odwiedzamy zaśnieżony Nowy York.

Czytaj dalej

Najwyższa pora zacząć kolejną pięćdziesiątkę, :) A w tym odcinku pierwsze wrażenia po beta testach Monster Hunter World, cotygodniowy raport z postępów na polach bitw pierwszej wojny światowej a także relacja z polowania na trofea w Battlefield Hardline. 

Czytaj dalej

Publikując zapisy we wtorek początkowo obawiałem się że szaleństwo piątkowych zakupów odbije się na tego tygodniowej frekwencji. Jednak po raz kolejny moi drodzy nie zawiedliście nas. Dzięki czemu mam przyjemność opublikować dziś listę z całą masą różnorodnych sesji, które zapewne przyniosą nam w trakcie tego weekendu wiele pozytywnych emocji oraz fajnych wspomnień.

Czytaj dalej

Wysyp przecen i gorączką piątkowych zakupów związana  z Black Friday dopiero przed nami ... jednak mam nadzieję, że po raz kolejny duch WWG okaże się silniejszy i bez problemu wspólnie zorganizujemy kilka sesji. Tymczasem zapraszam do podsumowania wydarzeń z ostatniego weekendu.

Czytaj dalej

Sto czterdzieste piąte wspólne granie przed nami a wraz z nim kilka wieczorów pełnych atrakcji. W tym tygodniu nasi użytkownicy zapraszają  do wspólnego chlapania się w błotku, wykonania kilka napadów, polowania na potwory oraz walki na froncie pierwszej wojny światowej.

Czytaj dalej

Pomimo gorączki przygotowań do Halloween oraz premiery drugiego sezonu Stranger Things, która zapewne doprowadziła do nie jednej zarwanej nocy. Nie zawiedliście nas także w tym tygodniu stawiając się liczcie na różne sesje w ramach Weekendowego Wspólnego Grania.

Czytaj dalej

Strona