MOJE GRANIE sprinter313
21.12.2017, 19:31
METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN CZĘŚĆ 2
METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN CZĘŚĆ 2
W dzisiejszym odcinku :D:
-misje poboczne
-handel obwoźny
-misja główna
-rozbudowa bazy
ZAPRASZAM

Zanim ruszymy w kolejną misję, weźmiemy prysznic. Tak wiem trochę to dziwne, ale w naszej bazie jest kabina prysznicowa do naszej dyspozycji. Tani bajer? Niekoniecznie w tej grze raczej wszystko ma jakiś sens (większy bądź mniejszy) w tym przypadku prysznic regeneruje naszą postać oraz czyści wizualnie.

Misje poboczne będzie dzisiaj o nich parę słów, każda misja poboczna ma swój numer, na początku szukałem w nich głębszego sensu. Okazało się, że jest to numer porządkowy misji. Moja misja z największym w tej chwili numer to 153, oznacza to, że na chwilę obecną będę miał do wykonania 153 misje poboczne. Pierwsze słowo jakie przyszło mi na myśl to WOW. Wykonałem już ich parę (dosłownie)i w tej chwili mogę powiedzieć, że skupiają się głównie na odbiciu zakładnika, zdobyciu jakiegoś dokumentu, znalezieniu snajpera lub uwaga mój faworyt do "odbicia" KOZY(lub owcy ciężko powiedzieć). Czym więcej w to gram tym bardziej mi ta gra pasuje i lubię jej klimat oraz humor.

Bardzo fajną rzeczą jest to, że jak ruszymy w misje poboczne to po jej wykonaniu nie musimy wracać do bazy, możemy robić ich tyle ile mamy ich dostępnych. Ta sama zasada tyczy się również misji głównych, można za jednym zajściem załatwić sporo rzeczy. Bardzo fajna i wygodna opcja.

Następna sprawa flutuowanie, ulepszyłem sobie cargo w bazie i mogę teraz zabierać większe rzeczy. Moim łupem padały teraz głównie ciężkie karabiny maszynowe i moździerze. Niestety pojazdów, ani kontenerów na razie nie dam rady sprowadzić do tego trzeba cargo 3, a żeby je mieć muszę jeszcze trochę bazę rozwinąć oraz zdobyć specjalistę do spraw transportu, na razie nie mam pojęcia skąd go wytrzasnąć. Flutuowanie sporo nas kosztuje, ale okazało się, iż wszystkie martwe przedmioty, które sprowadzimy do  bazy możemy sprzedać, całkiem spoko biznes naprawdę ładnie można zarobić, a co będzie jak będę miał cargo na poziomie trzecim zostanę milionerem :). Kolejną rzeczą, którą możemy sprzedać są rośliny, które zbieramy sobie podczas misji. Ja tego nie robię bo pewnie przydadzą się do czegoś później.

Tak mocno zaangażowałem się w rozwój bazy, handel i misje poboczne, że zrobiłem tylko jedną misję główną numer 5 w skrócie polegała na odbiciu doktorka. No i to tyle na dzisiaj zachęcam do komentowania.

Oceń notkę:
+ +3 -