Wynurzenia ze śląskiego Mordoru Musiol
03.12.2017, 13:34
52 gry w rok - edycja 2017 #11 (listopad)
52 gry w rok - edycja 2017 #11 (listopad)
Rok powoli się kończy, największe premiery za nami, więc większość może w spokoju nadrabiać zaległości z tego roku jak i lat poprzednich. Jest to też ostatni gwizdek dla ludzi, którzy wzięli udział w wyzwaniu i chcieliby zrealizować postawiony przed sobą cel.

Ostatni wpis w tym roku z mojej strony wnosi aż 10 ukończonych gier, co jest wynikiem mnie zadowalającym. W porównaniu do wcześniejszych podsumowań, praktycznie same gry konsolowe z wyłączeniem Pokemon Go. W przypadku tej produkcji, dotarłem do momentu w którym po prostu nie chce mi się już grać. Wszystkie nowości skupiają się na wspólnym graniu (raidy itp), co zmusiło mnie do porzucenia gry z myślą o nie zrealizowaniu celu - uzupełnieniu przynajmniej bazowego dexa. Ale i tak z grą spędziłem sporo czasu, chociaż poziom postaci tego nie oddaje, bo granie na zadupiu w ten tytuł to mordęga.

Poza tym - Borderlands 2 na PS4 zaliczone z trzema dodatkami (czwarty w drodze), co uświadczyło mnie jeszcze bardziej, że remastery i porty są potrzebne. Odpalając Borderlands 2 na PS3 aż mnie oczy zabolały. Jeśli ktoś jest krytykiem odświeżania starych gier, niech zestawi z sobą te dwie wersje. Może zmieni zdanie...

Skrypt ułatwiający dodawanie wpisów:

 1. Swoje wpisy dodajecie poprzez poniższy formularz. Wpisujemy odpowiednio: tytuł ukończonej gry, datę ukończenia i czas przejścia. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).

  *generator na 100% ma jakieś błędy, więc proszę o wyrozumiałość i nie szukanie ich na siłe


   
 2. Apeluję o trzymania się standardu wygenerowanego przez powyższy generator
 3. Pola są opcjonalne, więc datę i czas gry nie koniecznie musicie podawać, ale tytuł zdecydowanie się przyda :)
 4. Wpisy osób, które nie będą stosować się do przyjętego szablonu nie zostaną wzięte pod uwagę.
 5. Maksymalna liczba dodawanych jednorazowo gier to 6.
 6. Dodatkowe informacje o zasadach wyzwania "52 gry w rok" klik
 7. Miłego grania!

Na drugiej stronie znajdziecie listę użytkowników wraz z ukończonymi przez nich grami.

Sonda - wypowiedz się!
Czy chcesz by wyzwanie było kontynuowane w 2018 roku?
Oceń notkę:
+ +9 -