Wynurzenia ze śląskiego Mordoru
Piszę tutaj o tym, co niekoniecznie nadaje się do oficjalnych materiałów redakcji
Notki z kategorii: 52 gry w rok - Edycja 2018

W tym miesiącu lecimy z podsumowaniem wyzwania bez opóźnienia. Jakie gry ukończyłem ja i inni uczestnicy wyzwania - zapraszam!

Czytaj dalej

Targi E3 za nami, wreszcie mogłem się zająć podsumowaniem majowym w wyzwaniu. Tutaj wasza aktywność dopisała, w przeciwieństwie do liczby zaliczonych przeze mnie gier.

Czytaj dalej

Wypoczęci po długim weekendzie majówkowym? Jedni odpoczywali, inni nadrabiali zaległości w grach ,a pozostali pracowali. Kwiecień w wyzwaniu był nie tylko u mnie powolnym miesiącem. Wyjątkowo mało nowych wpisów z waszej strony się pojawiło.

Czytaj dalej

Ile gier można skończyć w miesiąc? Pod koniec zeszłego roku było to ponad 10 produkcji. W marcu - jedynie pięć, choć to i tak wynik lepszy od pierwszych dwóch. Czy w kwietniu będzie lepiej?

Czytaj dalej

Najkrótszy miesiąc roku za nami. Lista ukończonych gier wydłużyła się nieznacznie - o kolejne cztery ukończone gry. Rekordu z zeszłego roku na pewno nie dogonię, a co dopiero mówić o pobiciu. Ale nie taki jest cel.

Czytaj dalej

Pierwszy miesiąc tego roku za nami, więc pierwsi uczestnicy zabawy zdążyli się zapisać i podać ukończone przez siebie gry.

Czytaj dalej

Nowy rok, nowe wyzwanie. To już czwarta edycja zabawy w której walczymy z zalegającym backlogiem i staramy się ukończyć docelowe 52 gry w rok.

Czytaj dalej