Wyleciało mi z głowy
a powinno tam zostać.

Tak samo jak (prawie) co weekend, zadajemy pytanie W Co gracie? – i zapraszamy do luźnej dyskusji.

Czytaj dalej

No i jest. Kolejny weekend, czyli wolny czas dla większości z nas. Tym samym rozpoczynamy już 190. odcinek cyklu, w którym dyskutujemy sobie o tym, w co teraz gramy.

Czytaj dalej

Weekend trwa w najlepsze, co dla większości oznacza czas wolny. Wracamy z kolejnym odcinkiem cyklu, w którym pytamy W co gracie?

Czytaj dalej

Wracamy po tygodniu nieobecnośni. Pora na kolejny odcinek cyklu, w którym rozmawiamy o tym, w co obecnie gramy i jak spędzamy wolny czas.

Czytaj dalej

W co gracie? – pytanie pada w zasadzie co weekend, bo przecież wtedy mamy (w założeniu) najwięcej czasu. Zapraszamy do kolejnego odcinka, w którym mówimy sobie o tym jak spędzamy wolny czas.

Czytaj dalej

Witam w kolejnym odcinku weekendowego cyklu. Piszcie w co gracie i jak spędzacie wolny czas.

Czytaj dalej

Weekend już się zaczął, więc potencjalnie wszyscy mamy więcej czasu na granie. Jak zwykle, co tydzień, zapraszamy do gadania o tym w co teraz gramy.

Czytaj dalej

Znów nie udało się napisać w najlepszym momencie weekendu, ale cóż – mówią, że lepiej późno niż wcale. Przed Wami kolejny odcinek cyklu, w którym wszyscy rozmawiamy o tym w co gramy.

Czytaj dalej

No i jest – kolejny weekend trwa w najlepsze! W założeniu przez te dni mamy więcej czasu. Z kolei ten blog jest miejscem, w którym wszyscy możecie opowiedzieć o tym jak ten wolny czas spędzacie – czy to filmy, gry, komiksy czy muzyka.

Czytaj dalej

Kolejny weekend już się rozpoczął, więc czas na kolejne Weekendowe Granie – miejsce, w którym wszyscy możemy się podzielić tym jakie tytuły zaprzątają nasz wolny czas i co mamy na oku!

Czytaj dalej

Kolejny weekend już się zaczął, więc nie mogło zabraknąć miejsca, w którym wszyscy możemy bez oporów opowiadać, o tym jak spędzamy wolny czas!

Czytaj dalej

Tak nie może być. Ostatnim razem WG nie było, więc tym razem trzeba to nadrobić, nawet z opóźnieniem. Jedziemy!

Czytaj dalej

Weekend nadszedł (na szczęście), więc i WG nie może zabraknąć!

Czytaj dalej

Znów pojawiam się lekko spóźniony i tak jak widać na okładce, gram w średniaka!

Czytaj dalej

Weekendowe Granie trochę opóźnione, ale weekend jeszcze trwa więc nic straconego!

Czytaj dalej

Ostatni dzień roku 2016 właśnie trwa, dlatego warto byłoby go podsumować!

Czytaj dalej

Nasz weekendowy cykl miał ostatnio problemy, ale na szczęście w tym tygodniu kolejnego odcinka nie zabraknie. Nie przedłużając, zapraszam do Weekendowego Grania #150, w którym możemy sobie podyskutować o tym w co obecnie gramy i nie tylko.

Czytaj dalej

Deadly Premonition to na tyle nietypowa gra, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Jedni uważają ją za dzieło geniusza, inni za totalnie nieudany tytuł. Jest to również produkcja, podczas ogrywania której często towarzyszą ambiwalentne odczucia - z jednej strony zachwyca, a z drugiej odrzuca. Za sprawą tego tekstu chcę Wam przedstawić ów twór - to czym jest i jak powstawał.

Czytaj dalej

Zbliża się koniec roku, jest więc coraz więcej czasu na granie, kończenie wyzwań, maksowanie gier, platynowanie ich. Po prostu weekendy stają się coraz dłuższe! Jest też ta pora roku, podczas której zdarza się zachorować, a przecież nie ma lepszych antybiotyków niż kołdra, pad, konsola, telewizor i gra, ewentualnie film albo książka.

Czytaj dalej

​Wasz Predaktor był niedostępny, ale znów może sobie pyskować, marudzić i opowiadać o pucowaniu bezużytecznych pucharów. ALE! Zawsze lepsze to niż pucowanie berła, nie zapominajmy o tym.

Czytaj dalej

Strona