OUOUOUOUUU
...chimichimichimichimi...
Notki z kategorii: Wygryzam kALWę!

Witam i o zdrowie nie pytam, bo mnie to nie interesuje. Zadaje ważniejsze i niecierpiące zwłoki pytanie - w co teraz gracie?

Czytaj dalej

196 numer spóźniony o kilka miesięcy, tygodni i dni, a nawet godzin, ale... nareszcie jest! Pytam się Was znowu, niezależnie od orientacji i posiadanej konsoli - w co teraz gracie?

Czytaj dalej

WG nie zniknęło! Przynajmniej nie na stałe. Zbliża się koniec roku, więc wracamy z przygotowanym podsumowaniem i zadajemy Wam najistotniejsze z pytań - w co gracie?

Czytaj dalej

Zapraszam do chwalenia się w co gracie. I pamiętajcie, że jeśli chodzi o kobiece postacie, to PlayStation ma tylko jedną królową i jest nią królowa grawitacji! 

Czytaj dalej

W co gracie? My bierzemy na celownik gry dziwne i inne. W dzisiejszym numerze przewidziane są zabawy grawitacją, dzieci chaosu i sianie kłamstw. Zapraszam do komentarzy i chwalenia się czymkolwiek macie ochotę!

Czytaj dalej

Masa gier, mało czasu, a my znowu pytamy - w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

Dobra nuby, chwalcie się co u Was i w co obecnie gracie. U nas bieganie po Japonii i wyspie Wumpa, a także powrót do klimatycznego Arcadia Bay i paru innych dawno nieodwiedzanych miejsc!

Czytaj dalej

No to ten, koniec zabawy - chowamy ślimaki do kieszeni i gramy! Piszcie w co, bo nie wyczymiem!

Czytaj dalej

Standardowo - zapraszam i zachęcam do chwalenia się w co gracie.

Czytaj dalej

Cześć i czołem, ślimaki z rosołem! Zapraszam do chwalenia się w co gracie!

Czytaj dalej

Ouuu! Rozpoczynamy kolejne Weekendowe Granie - zapraszam wszystkich do chwalenia się w co obecnie gracie!

Czytaj dalej

Cześć! Znowu zapraszam Was do chwalenia się tym, w co obecnie gracie. Właźcie w komentarze i piszcie, jakie gry zaprzątają Wam głowę lub co macie na oku.

Czytaj dalej

Zapraszam do kolejnego numeru cyklu, w którym śmiało możecie dzielić się tym, w co obecnie gracie! Chwalcie się w komentarzach, jakie tytuły zaprzątają Wam głowę i co macie na celowniku.

Czytaj dalej

Witam Was ponownie po jednym tygodniu przerwy. Zapraszam Was do wszelkiego chwalenia się i pytam w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

Witajcie zbłąkani podróżnicy internetowych autostrad! Wsiadajcie i opowiadajcie - co obecnie ogrywacie?

Czytaj dalej

Zapraszam do kolejnego odcinka WG! Chwalcie się, co u Was i jakie gry macie ostatnio na celowniku?

Czytaj dalej

Tak jak w tytule - depresja, rozpacz i halucynacje z niedożywienia trwają w najlepsze! Skrzydła kryzysu rzucają cień na niewinnych użytkowników, a nam nie pozostaje nic innego, jak pędzić szaleńczo przed siebie.

Czytaj dalej

Kolejne WG, które na PSSITE nie powinno się w ogóle pojawić. Czemu? A bo po odesłaniu do żniwiarza paruset brudnych i demonicznych pendejos postanowiłem odpocząć od PS3 i skupić się na innych platformach. Jednakże dla osób cierpliwych przygotowałem coś...coś niezwykłego. Kilka ukrytych wiadomości, których NIE znajdziecie, bo
1 - to będzie najdłuższe WG świata.
2 - tak je ukryłem, że nie i ch...

Czytaj dalej

Z racji limitu słów w "wprowadzeniu", nie będzie go w ogóle! Przywołując nick najwierniejszego i największego fana redaktora kALWy - swoisty GAME OVER!

Czytaj dalej

Co by tu w tym wstępie takiego...nie no. Nie mam pomysłu, więc wspomnę tylko, że w tym roku na salony wskoczył najlepszy slasher od czasów pierwszego Devil May Cry. Tak zajebiście dobry, że Dante leży i płacze w kącie, bo został zdegradowany z tronu. Umarł król, niech żyje królowa, bo oto od paru dni na tronie slasherów wszech czasów dumnie siedzi Bayonetta 2 i warto dodać, że cholernie zasłużenie.

Czytaj dalej

Strona