Blog @poikao poikao
04.12.2017, 23:46
Weekendowe Wspólne Granie #150 - zapisy
Weekendowe Wspólne Granie #150 - zapisy
Kolejny weekend i kolejne WWG... Zaraz zaraz... To już 150 wspólny weekend! To idealny moment żeby dołączyć do naszej zgranej paczki! ZAPRASZAM!

Rednacz założył sajtowego discorda i znalazło się tam też miejsce do umawiania się na wspólne granie nie tylko w weekend! Serdecznie zapraszam! Nasz pokój to #wspolne-granie. Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD

Ciągle utrzymujemy dobrą skuteczność 2/3 sesji które wypaliły, a dodatkowo wpadła jedna sesja niespodzianka. Tradycyjnie kolejność opisów sesji będzie zgodna z komentarzami. 

 


Zaczęło się od wielbienia słoń... znaczy księżyca i starej krwi w Bloodborne (PS4)

Ka-mil zaproponował dwie sesje. Niestety ta piątuniowa się nie odbyła, ale niedzielna doszła już do skutku :) Udział wzięli weterani, no nie można tego inaczej nazwać

Uczestnicy: Ka-mil,Amstaf17 i chwile Rage'u

ka-mil 

Ogolnie w Bloodborne zaczęliśmy grac okolo 18,ze względu na stara znajomosc z Amstafem łącznie dobre 600h spędzone w tej grze zaczęliśmy bawić się nowymi postaciami i jak to w zwyczaju przechodzilismy sobie fabułę,w tym czasie odezwał się Rage z propozycją posmigania lochow,po wyjaśnieniu że musi jeszcze ogarnąć dodatkowe rytuały przeszedł do kogoś innego :) ogólnie pogralismy do jakies 21,zrobiliśmy całe dlc i kilka warstw lochow:)

Ehhh miazga o.O' Zazdraszczam wkrętki w ten tytuł :)

 


Najlepszy survival na PS4 (nie żeby była jakaś konkurencja...) ARK: Survival Evolved (PS4) ponownie zawitał na WWG

Chłopaki postanowili iść na swoje i zrobić prywatny serwer. Podobno był to strzał w dziesiątkę i gra nabrała rumieńców

Uczestnicy: Axe, Kaczmar

kaczmar456 

Mieliśmy pograć tylko godzinę a skończyło się na trzech (ponad). Zaczęliśmy ok. godz 17 i graliśmy do ok. 20 i później od północy w sobotę do ok. 1 nad ranem i trochę zrobiliśmy. Na prywatnym serwerze, bez lagów i bez takich spadków klatek ten Ark jest dobrym survivalem. Zrobiliśmy domek, oswoiliśmy trzy dinusie, dwa do noszenia rabanu i jednego do walki, rąbaliśmy drewno itd., także generalnie działo się.

Filmik z rozgrywki można podejrzeć w playliście. Jako że galeria dalej nie działa, to zapraszam do bloga z zapisami gdzie można znaleźć zrzuty ekranu z rozgrywki

 


Król bijatyk 3D obecnej generacji Tekken 7 (PS4) niestety rzadko bywa na WWG

Tym razem tylko dwóch śmiałków podjęło rękawicę

Uczestnicy: Kideu98 (Kid), Kr8osPL (Kiba)

Kideu98

Dosłownie kilka walk, najpierw Law vs Asuka, potem Law vs Xao. Przewaga dla Kiby ofc, moja gra jest pół fartem, podobnie jak niefortunny lag na końcu tej walki
Troszkę się obeznałem w jej ruchach (oh god, dziwaczny ten sweap), wiem jak karać Kibę przy pewnym launcharze... Czekam na więcej, może kiedyś ci dorównam ;)

Lag do obejrzenia w playliście ;)

 


Był król bijatyk, był też król WWG czyli Rocket League (PS4)[

Są ludzie którzy piją piwo, są ludzie którzy wstrzykują sobie marihuanen, są ludzie którzy grają Dwa Meczyki™ w RL...

Uczestnicy: KraZislaw, Poikao, Golu, i osoby postronne na imprezie

KraZislaw

Miała być godzinka od 21.....a skończyliśmy miedzy 1-2 w nocy...właśnie dlatego robię długie przerwy od tego tytułu :) miło jednak było wrócić...powiew świeżości... kilka meczy na rozruszanie kości, stawów, mięśni i było grane.
Początkowo koło 20 zacząłem grać sam z randomami, w okolicach 21 Golu wprosił się do grania ze mną, przyjąłem jego propozycję z otwartymi ramionami. Graliśmy dwójki, szło różnie bo mi dopiero wracała pamięć mięśni i wszystko było dopiero przed nami. Po 21 spóźniony jak zwykle poikao się pojawił, zagraliśmy chyba ze 2 meczyki w trzech i golu zmył się na gungeona z małżonką. Można by dalej opisywać szczegółowo, jednak jestem leniem. Jak już wcześniej wspomniałem, graliśmy do póżnych godzi nnocnych, poźniej golu wrócił do nas. Szło raz lepiej raz gorzej, sesję przeciągneliśmy bo poikao brakowało 2 zwycięstw do nagrody...nie udało nam się wygrać ostatniego meczu i zakończyliśmy z frustracją (przynajmniej ja:P) passą 3 przegranych. Jak ja się zmywałem to poikao i golu jeszcze grali żeby nie kończyć wieczora porażką. Sesja udana, ubaw był co niemiara na imprezie pojawił się jeszcze Martell grający w ciężki deszcz i axe i keczmar grający w perma early acces full of bugs smARK'a.

Plan był taki, żeby zagrać godzinkę i uciekać na BF4... No to trochę się przeciągnęło bo nie było chłopaków, potem Martell musiał uciekać do córki, potem z Dwutlenkiem stwierdziliśmy, że jednak chyba odpuszczamy BF4 bo trzeba tam wpakować minimum 30 godzin gry. Może kiedyś...

No i tak się skończyło na późnych godzinach nocnych. Jak zwykle raz było lepiej, raz gorzej. Ta gra pilnuje, żebyś się za pewnie nie poczuł i jak tylko wygrasz kilka meczy pod rząd to wrzuca Ci koksów za przeciwników.

Jak już wspomniał KraZ, brakowało mi jednego zwycięstwa w goldzie do nagrody. Sfrustrowany KraZ uciekł spać, a ja z Golem postanowiliśmy zagrać Ostatni Mecz® w dwójkach, co by przegraną nie kończyć. Golu jednak nacisną zły przycisk i wbiliśmy do trójek (w których byłem na gold) z randomem. Mecz udało się wygrać na styk, nagroda wpadła, zakończenie udanej sesji było na plus :D

 


WWG nie może obejść się bez jakiegoś BF, tym razem padło na Battlefield 1 (PS4)

Jak zwykle na sesji, a w zasadzie na dwóch sesjach pojawiły się tłumy

Uczestnicy: Guliwer25, kronos33, Ouji, Robert, Rage, Ka-mil, Rakso, Igloo, Emku

ouji05

Sesja a Bfa w ten piątek cieszyła się dużym zainteresowaniem. Tego wieczora graliśmy w linię frontu. Coś wygraliśmy, ale też przegraliśmy. Na początek Rakso walczył przeciwko nam i jako jednoosobowa armia zrobił oczywiście niesamowity wynik, który można zobaczyć na screenie. Każdy kto go dopadł był bardzo zadowolony, ja chyba szczególnie. Uważam. że ta 3 godzinna sesja była bardzo udana i mam nadzieję, że każdy był zadowolony, pomimo niewielkiego marudzenia, że przegrywamy. Dzięki i do następnego.

Rakso to człowiek FPS... No kto to widział taki wynik wykręcić?!  96-33! Chyba znowu muszę na niego zapolować bo jeszcze pomyśli, że dobry jest ;D

Grane było również w sobotę. Było trochę mniej tłoczno

Uczestnicy: Igloo, Krazislaw, Rageofmaltael

KraZislaw

w sobotni wieczór wbiłem do Igloo grającego operacje w bf1, pograliśmy troszku, porobiłem wyzwania do odblokowywania kolejnych karabinów snajperskich (a jakże by mogło być inaczej), po jakimś czasie - mniej więcej w momencie w którym moja frustracja na bagnet w bf1 sięgała zenitu - dobił do nas RAge'u na podwónym gazie i raczył nas paczkami z amunicją i narzekaniem że nie ma na mnie respa gdy byłem martwy :D. Dziwny jest ten bf1, ludzie grają poszczególnymi klasami tylko po to, żeby nie grać tymi klasami jak się nimi powinno - tutaj wyjątkiem był Rage'u który jest chyba pierwszym supportem od dłuższego czasu który rzeczywiście rzucał paczki z ammo. A tak to większość graczy wygląda tak - grają medykiem jak assaultem - nie podnoszą poległych tylko szturmują - grają supportem, nie rzucają ammo, tylko grają jak assaultem, grają snajperem....well i kampią :P tylko assaultem ludzie grają jak...assaultem :D
mimo to prawie udało mi się tego wieczora wykonać 25 zabójstwa bagnetem i 15 tripwire trapem HE. Sesja udana, mimo, że się zdeczko nawkurwiałem. Dzięki Pany za wspólną grę.

No widzisz Panie KraZie. To nie BF4 gdzie wszyscy grają PTFO ;) Chyba nadchodzi pora, na powrót do BF1. A ja ciągle marzę BF4 z operacjami i grafiką z BF1...

 

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #150

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^
Oceń notkę:
+ +7 -