Blog @poikao poikao
08.12.2017, 13:21
Weekendowe Wspólne Granie #150
Weekendowe Wspólne Granie #150
No i jest! 150 wspólnych weekendów! Zaplanowane jest solidne 5 sesji, dla każdego coś miłego :) Zachęcam do wzięcia udziału!

Po raz kolejny na tapetę wzięte zostały Battlefieldy. Tym razem Emku zaprasza na Battlefield 1 (PS4) natomiast ja zapraszam na Battlefield: Hardline (PS4). Ze strzelanek ka-mil zaprasza jeszcze na Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4).

Jak ktoś woli broń białą, to uderzajcie do ka-mil'a. Chętnie przygarnie kompana do wspólnego zwiedzania lochów w Bloodborne (PS4). Na deser zupełna nowość od Emkuzet'a. W weekend odbywać się będzie otwarta beta dla plusowiczów  w Monster Hunter World (PS4). Zobaczymy jak ta seria odnajdzie się na konsolach obecnej generacji :)

Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;)
Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

6

Emkuzet

Gra: Battlefield 1
Platforma: PS4
PSN ID: Emkuzet
Termin: Piątek 22-24­
Opis: To co ktoś chętny na pju pju ? pif paf ?

 

2

Emkuzet

Gra: Monster Hunter
Platforma: PS4
PSN ID: Emkuzet
Termin: Okres Trwania Bety­
Opis: Poniżej widełki w których mogę pograć, prosiłbym o wcześniejszą wiadomość wtedy doprecyzujemy godziny, ponieważ nie będę raczej cały czas na konsoli. Sobota od 15 do 24 Niedziela 15 do 24 Terminy ruchome na 50% : Poniedziałek 19-22 Wtorek 19-22

 

0

ka-mil

Gra: Bloodborne
Platforma: Ps4
PSN ID: Rakus_1910
Termin: Niedziela­
Opis: Cześć,zapraszam do wspólnego posmigania po lochach i fabulce:) z chęcią pomogę też świeżym graczom:) Jak coś to piszcie wiadomość powinienem być dostępny cały dzień z jakimiś przerwami;)

 

0

ka-mil

Gra: Uncharted 4
Platforma: Ps4
PSN ID: Rakus_1910
Termin: Sobota­
Opis: Zapraszam do zabawy:) wszystkie tryby oprócz przetrwania wchodzą w grę,wiem że wiara jest tu liczna jeśli chodzi o zabawę braćmi Drake i resztą wesołej ekipy z U4. Godziny raczej wieczorne myślę że wstępnie koło 20 możemy się zgrać.

 

1

poikao

Gra: Battlefield: Hardline
Platforma: PS4
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 21­
Opis: Zabieramy się za następnego battlefielda :) Szybka sesja w łowienie trofików.

 

Weekendowe Wspólne Granie 0 - link do zapisów

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^
Oceń notkę:
+ +5 -