Blog @poikao poikao
22.12.2017, 18:48
Weekendowe Wspólne Granie #152
Weekendowe Wspólne Granie #152
Święta Święta! A Sesja w ramach WWG doskonałym odpoczynkiem od świątecznej gorączki :D

Tym razem skromne dwie sesyjki. GTA V od Kaczmara i Diablo III od Lokigeo, ale emocji na bank nie zabraknie :D

Korzystając z okazji chciałbym wszystkim złożyć życzenia świąteczne. Zdrowia szczęścia to klasycznie. Kasy na ulubione gierki i wielu promocji! Stabilnego PSN i jak najmniej microtransakcji. No i mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie obfitował w wiele świetnych gier zarówno do coop jak i do singla. :)
 

Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;)
Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

3

kaczmar456

Gra: GTA V
Platforma: PS4
PSN ID: kaczmar456
Termin: piątek od 21­
Opis: Wyszedł nowy napad, więc czas go w końcu zacząć robić. Właściwie to już trzy osoby się zadeklarowały, w związku z czym napad co prawda już możemy zrobić, ale jeśli jakimś cudem znajdzie się jedna dobra duszyczka chętna pomóc (i co najważniejsze - nie wykruszy się) - będę niezmiennie z tego powodu zadowolony :)

 

1

lokigeo

Gra: Diablo 3 ROS
Platforma: Ps4
PSN ID: xX_lokigeo_Xx
Termin: Piątek 20­
Opis: Witam. Poszukuję osoby do TAXI i/lub grindu 70 lvl postacią sezonową lub zwykłą. Zawsze można wspólnie popatataitać po krainach i ubijać zastępy demonów bez bliższego celu :)

 

Weekendowe Wspólne Granie 0 - link do zapisów

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^
Oceń notkę:
+ +3 -