Menu X
Menu X
PS4
Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto
Ocena gry
Ocena PSSite
5.5

Recenzja
Ocena społeczności
10
Twoja ocena
5
Producent: CyberConnect2
Wydawca: Bandai Namco
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 3D
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 02.02.2017
Europa: 03.02.2017
Polska: 03.02.2017
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto
209,- PLN
Recenzje

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w piękny i efektowny sposób zwieńczyło przygody tytułowej postaci z klanu Uzumaki. Czwarta Światowa Wojna Shinobi dobiegła końca, zwaśnione klany znalazły wspólny język i się zjednoczyły, a na świat przyszli potomkowie znanych bohaterów. To właśnie o jednym z nich traktuje najnowsze DLC „Road to Boruto”.

Czytaj dalej
Newsy

Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto postawiło dać odpowiedź na to, co by było, gdyby dorosły Sasuke stanął do walki ze swoim bratem. Rozszerzenie trafiło dziś do sprzedaży.

Czytaj dalej

Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto już w tym tygodniu pozwoli nam się wcielić w dorosłego Naruto i nowe pokolenie ninja ze złotowłosym Boruto na czele. Do Sieci trafiły nowe fragmenty rozgrywki.

Czytaj dalej

Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto zasili podstawkę gry już w przyszłym tygodniu, a póki co możemy zobaczyć nieźle zmontowane intro otwierające rozszerzenie.

Czytaj dalej

Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto jako rozszerzona wersja z synem głównego bohatera trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Jak sprawuje się córka Sasuke i Sakury?

Czytaj dalej

Bandai Namco hojnie dzieli się z graczami coraz to nowymi fragmentami rozgrywki z nadchodzącego Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto (PS4). Teraz postanowili pokazać dokładnie, czym jest to rozszerzenie i co zawiera.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL