Menu X
Menu X
PS4
Marvel vs. Capcom: Infinite
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 2D
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 19.09.2017
Europa: 19.09.2017
Polska: 19.09.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Marvel vs. Capcom: Infinite
169,- PLN
Recenzje

Powraca jedyna seria gier, gdzie ekipa z Resident Evil może okładać się z Hulkiem i Spider-Manem. Marvel vs. Capcom: Infinite debiutuje na rynku, a my sprawdzamy, czy kolejna bijatyka z tego roku jest w stanie dotrzymać tempa licznej konkurencji.

Czytaj dalej
Newsy

EVO 2018 w tym roku odbędzie się bez Marvel vs. Capcom Infinite. Produkcja ta była murowanym kandydatem do wzięcia udziału w zawodach.

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom Infinite otrzymało aktualizację do wersji 1.05. Jeśli więc jeszcze gracie w ten tytuł i ciekawią was zmiany - zapraszamy dalej.

Czytaj dalej

Jeśli posiadacie aktywny abonament PS+ to czeka na Was miła niespodzianka. Capcom ponownie pozwoli wypróbować Marvel vs. Capcom: Infinite. Jest jednak pewien haczyk, który nie spodoba się osobom zainteresowanym trybem fabularnym.

Czytaj dalej

Marvel vs Capcom Infinite wzbogaci się wkrótce o nowe stroje typu premium. Wejdą one wraz z nowymi postaciami, którymi będą między innymi Venom czy Black Widow. Twórcy udostępnili zwiastuny i galerię.

Czytaj dalej

Marvel vs. Capcom: Infinite najlepszą bijatyką tej generacji nie zostanie, ale bogactwo postaci, zarówno z gier Capcomu, jak i komiksów Marvela, powinno przyciągnąć każdego fana do wypróbowania gry za darmo.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL