Menu X
Menu X
PS4
Knack 2
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.4
Twoja ocena
5
Producent: Sony Japan Studio
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Platformowa, Platformer 3D
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Tak
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 05.09.2017
Europa: 05.09.2017
Polska: 05.09.2017
4
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Knack 2
169,- PLN
Recenzje

Knack, jako tytuł startowy na PS4, poległo na kilku płaszczyznach. Gra ani nie zaprezentowała mocy konsoli, ani nie zachwyciła rozgrywką, ani nie sprawiła nawet, że postać stworka zbudowanego z artefaktów przebije się do popkultury. Tworzony bez presji czasu Knack 2 próbuje zetrzeć pierwsze niekorzystne wrażenie i pokazać, czym mógłby być tytuł, gdyby sprawy potoczyły się inaczej.

Czytaj dalej
Newsy

Knack 2 pojawiło się wczoraj i zgarnęło wiele wysokich ocen. Wygląda na to, że twórcom udało się naprawić wszystkie bolączki pierwowzoru i dodać nieco nowego.

Czytaj dalej

Knack 2 oraz YS VIII: Lacrimosa of Dana można przetestować w ramach bezpłatnej wersji demonstracyjnej w PlayStation Store.

Czytaj dalej

Knack 2 może wyrosnąć na cichy hit tego roku. Każdy kolejny materiał udowadnia, że twórcy tym razem okiełznali potencjał tkwiący w uniwersum i głównym bohaterze. Zapowiada się ogromny skok jakości względem nieudanego poprzednika. Zobaczcie zresztą sami.

Czytaj dalej

Knack 2 ma pokazać, czym miała być poprzedniczka, jeśli twórcom nie zabrakłoby czasu przed premierą PlayStation 4. Twórcy planują zdobyć nasze serca m.in. łatwą kooperacją.

Czytaj dalej

Knack 2 ma trafić do sprzedaży już za dwa miesiące, chociaż konkrety poznaliśmy niedawno, podczas tegorocznych targów E3. Znając już zmiany w rozgrywce, czas zobaczyć, co ozdobi pudełko z grą i menu naszej konsoli.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL