Menu X
Menu X
PS4
The Elder Scrolls Online: Morrowind
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: ZeniMax Online Studios
Wydawca: Bethesda
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, MMO, MMORPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 06.06.2017
Europa: 06.06.2017
Polska: 06.06.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Elder Scrolls Online: Morrowind
124,- PLN
Recenzje

Minęły już ponad trzy lata od premiery The Elder Scrolls Online. Po burzliwych początkach, mieszanych opiniach graczy oraz zbudowaniu solidnej społeczności, nadszedł czas na nowy dodatek. Na początku czerwca światło dzienne ujrzało rozszerzenie „Morrowind”, które wykorzystuje wprowadzone przez lata zmiany i skutecznie stara się zachęcić do gry nowych, niewtajemniczonych jeszcze graczy.

Czytaj dalej
Newsy

W The Elder Scrolls Online z okazji 10 milionów graczy będziemy mogli zagrać przez cały tydzień za darmo. Bez ukrytych kruczków i specjalnego kombinowania.

Czytaj dalej

The Elder Scrolls Online: Morrowind jest już dostępne i gracze mogą już zwiedzać kultową krainę w nowym wydaniu. Bethesda ogłosiło jednak, że samo rozszerzenie zostanie wzbogacone o kolejne nowości.

Czytaj dalej

The Elder Scrolls Online: Morrowind debiutuje na rynku, więc firma Bethesda wypuszcza nowy zwiastun mający przygotować nas na wielki dodatek do tego popularnego MMO.

Czytaj dalej

The Elder Scrolls Online: Morrowind dostępne będzie już od jutra. Bethesda podzieliła się dokładnymi godzinami, od których dodatek będzie dostępny w danych regionach.

Czytaj dalej

The Elder Scrolls Online: Morrowind zadebiutuje już niedługo, więc Bethesda przypomina nam o grze i przedstawia intrygi polityczne trapiące wielkie rody. Gracz oczywiście będzie ich częścią i weźmie udział w negocjacjach.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL