Menu X
Menu X
PS4
Guilty Gear Xrd Rev 2
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Arc System Works
Wydawca: PQube
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 2D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 25.05.2017
Europa: 26.05.2017
Polska: 26.05.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Guilty Gear Xrd Rev 2
169,- PLN
Recenzje

Guilty Gear Xrd Rev 2 zadebiutowało między dwoma gigantami gatunku w postaci Injustice 2 i Tekken 7. Nic więc dziwnego, że produkcja przeszła bez większego echa. Wielka szkoda, bo tytuł pod wieloma względami bryluje na tle konkurencji!

Czytaj dalej
Newsy

Guilty Gear Xrd Rev 2 wylądowało na rynku i zyskało sympatię wielu recenzentów. Produkcja otrzymała też nowy zwiastun z okazji dzisiejszej premiery.

Czytaj dalej

Guilty Gear Xrd Rev 2 to kolejna bijatyka, która zadebiutuje niedługo na rynku. Wydawca opublikował nowy zwiastun poświęcony w całości jednej z powracających postaci.

Czytaj dalej

Guilty Gear Xrd: Rev 2 to dopakowana odsłona poprzedniej części Guilty Gear. Twórcy szykują liczne zmiany w balansie, nową historię i postacie. Wiemy już kiedy gra zadebiutuje w Europie.

Czytaj dalej

Guilty Gear Xrd: Rev 2 to duże rozszerzenie do zeszłorocznego Guilty Gear Xrd: Revelator. Twórcy pozwolą kupić grę w pudełku, jak i w formie dodatku DLC dla posiadaczy podstawowej wersji tytułu. Dzisiaj poznaliśmy zawartość limitowanej edycji dostępnej w Europie.

Czytaj dalej

Guilty Gear Xrd: Rev 2 to znaczące rozszerzenie do bardzo udanej bijatyki Guilty Gear Xrd: Relevator. Pakiet wprowadzi do gry nowe postacie, poprawi balans i zaoferuje kolejne rozdziały z zawiłej historii przedstawionej w serii.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL