Menu X
Menu X
PS4
Observer
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Bloober Team
Wydawca: Aspyr Media
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Horror
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 16.08.2017
Europa: 16.08.2017
Polska: 16.08.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Wulgarny język
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Observer
125,- PLN
Recenzje

Rodacy z Bloober Team uderzają ponownie. Tym razem zabierają nas do futurystycznej i posępnej wizji Krakowa, gdzie funkcjonariusze policji potrafią hakować najskrytsze sekrety i lęki ludzi. Sprawdzamy, czy Observer okazało się udaną produkcją.

Czytaj dalej
Newsy

Observer okazało się wystarczająco duży wkładem w kulturę, aby ekipa odpowiedzialna za grę została nagrodzona. Twórcy mogą świętować i jednocześnie obiecują, że ich kolejne gry będą jeszcze lepsze.

Czytaj dalej

Observer to horror w klimacie cyberpunk, który inspirowany jest krajami ze wschodu Europy. Pierwsze opinie zapowiadają hit, a dzisiaj możemy podziwiać zwiastun z okazji premiery.

Czytaj dalej

Observer to nowe dzieło polskiego studia Bloober Team, które dostarczyło wcześniej świetne Layers of Fear. Wczoraj poznaliśmy datę premiery oraz odtwórcę głównej roli, a dzisiaj pora na świetny zwiastun.

Czytaj dalej

Observer to nowa propozycja od polskiego studia Bloober Team odpowiedzialnego za udany horror Layers of Fear. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery oraz odtwórcę głównej roli.

Czytaj dalej

Observer to propozycja od polskiego studia Blooper Team, które wcześniej dostarczyło całkiem udane Layers of Fear. Znany polski aktor, Arkadiusz Jakubik wcieli się w jedną z postaci. Na nowym wideo aktor opowiada o swojej roli i wrażeniach.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL