Menu X
Menu X
PS4
Extinction
Ocena gry
Ocena PSSite
5.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Iron Galaxy Studios
Wydawca: Maximum Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 10.04.2018
Europa: 10.04.2018
Polska: 10.04.2018
  • PEGI 16
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Extinction
249,- PLN
Recenzje

Nadciągające po cichutku Extinction od początku było na moim celowniku. Zwiastuny dawały nadzieję na produkcję co najmniej niezłą, dającą ogrom frajdy dzięki spektakularnym pojedynkom. Bo co może być przyjemniejszego od sklepania kilkunastometrowego ogra?

Czytaj dalej
Newsy

Krwawe i pełne akcji Extinction zostało przedstawione na nowym zwiastunie, który tym razem skupia się na fabule. Dowiemy się z niego kim są Ravenii i czemu ludzkości grozi wyginięcie.

Czytaj dalej

Znacie anime lub mangę "Attack on Titan"? Zamieńcie zdeformowanych tytanów na wielkie ogry, a będziecie mieli ogólne pojęcie o czym jest Extinction. Twórcy udostępnili nowy zwiastun, na którym opowiadają o swojej produkcji.

Czytaj dalej

Twórcy Extinction ujawnili datę premiery swojej gry oraz przedstawili edycję "Deluxe". Znamy też cenę poszczególnych wydań i zawartość dodatku dodawanego do zamówień przedpremierowych. Pozostaje nam tylko wyczekiwać dnia, w którym nadejdzie wyginięcie.

Czytaj dalej

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Czytaj dalej

Extinction to całkowicie nowa marka, która swoim pomysłem przypomina mangę Attack on Titan. Ludzkość mierzy się z widmem zagrożenia ze strony wielkich bestii i jedyną nadzieją na ratunek jest specjalnie wyszkolony żołnierz. Ten potrafi powalić gigantycznego przeciwnika poprzez zadanie śmiercionośnego ciosu w słaby punkt wroga.

Czytaj dalej

Nie przegap
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL