Menu X
Menu X
PS4
Dishonored: Death of the Outsider
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.6
Twoja ocena
5
Producent: Arkane Studios
Wydawca: Bethesda
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Skradanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 15.09.2017
Europa: 15.09.2017
Polska: 15.09.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
5
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
26h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dishonored: Death of the Outsider
129,90 PLN
Recenzje

Dishonored: Death of the Outsider przygotowało dla nas zupełnie nową postać z własnym zestawem mocy i gadżetów, a wszystko to na podobnych założeniach co Dishonored 2, które dostało u nas dychę. Czy można było zepsuć ten dodatek?

Czytaj dalej
Newsy

Dishonored: Death of the Outsider ma dzisiaj premierę. Twórcy przygotowali z tej okazji zwiastun premierowy. Jak zwykle możemy przyjrzeć się rozgrywce i wyjątkowo zapowiadającej się fabule.

Czytaj dalej

Dishonored: Death of the Outsider pojawi się już jutro. Zanim to nastąpi możemy bliżej zapoznać się z tytułową postacią. Na nowym wideo twórcy wyjaśniają kim jest i czy faktycznie musi umrzeć.

Czytaj dalej

Dishonored: Death of the Outsider odda nam za tydzień zupełnie nową postać - wyszkoloną zabójczynię z nowym zestawem mocy i wyjątkowo ciekawymi gadżetami. Zebraliśmy je wszystkie i sprawdziliśmy, jak działają!

Czytaj dalej

Dishonored: Death of the Outsider zadebiutuje już we wrześniu. Jeśli nie straszne Wam spoilery i jesteście ciekaw jak prezentuje się nadchodząca gra, to możecie rzucić okiem na długie nagranie. Wygląda to naprawdę dobrze.

Czytaj dalej

Dishonored: Death of the Outsider zapowiada się naprawdę intrygująco i będzie obowiązkowym zakupem dla wszystkich fanów uniwersum serii. Dzięki nowemu wideo możemy lepiej przyjrzeć się postaci Billie Lurk, którą pokierujemy w nadchodzącej grze.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL