Menu X
Menu X
PS4
Moss
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Polyarc
Wydawca: Polyarc
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Logiczna, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Obsługa VR: Tak
Premiery
Świat: 27.02.2018
Europa: 27.02.2018
Polska: 27.02.2018
  • PEGI 7
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Moss
125,- PLN
Recenzje

Moss pokazuje, że można stworzyć piękną baśń w wirtualnej rzeczywistości, uciekając jednocześnie od pułapki „doświadczenia VR”. Dostaliśmy pełnoprawnego platformera, który oprawą zawstydza całą konkurencję!

Czytaj dalej
Newsy

Moss już niebawem trafi na konsole, oddając nam przepiękny świat rodem z baśni. Szykujcie gogle PlayStation VR - premiera w przyszłym tygodniu!

Czytaj dalej

Moss może się okazać tegorocznym cichym hitem PS VR. Nowy materiał przedstawia aż 14 minut ładnie wyglądającej rozgrywki.

Czytaj dalej

Składając przedpremierowe zamówienie na Moss możecie liczyć na bardzo przyjemny dodatek w formie pięknie wykonanego motywu dla PlayStation 4.

Czytaj dalej

Moss to baśniowa gra przeznaczona dla PlayStation VR. Twórcy obiecują przenieść nas do magicznego świata fantasy, gdzie będziemy manipulować otoczeniem i poznamy ciekawą opowieść. Zobaczcie jak tytuł sprawdza się w ruchu.

Czytaj dalej

Moss od studia Polyarc to kolejny reprezentant długo wyczekiwanej drugiej fali gier przeznaczonych dla PlayStation VR. Wielbiciele wirtualnej rzeczywistości mogą liczyć na uroczy i ciekawy projekt, który przeniesie ich do świata fantasy.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL