Menu X
Menu X
PS4
Planet of the Apes: Last Frontier
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.0
Twoja ocena
5
Producent: Imaginati Studios
Wydawca: Imaginati Studios
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 21.11.2017
Europa: 21.11.2017
Polska: 21.11.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Strach
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Planet of the Apes: Last Frontier
84,- PLN
Recenzje

Planet of the Apes: Last Frontier debiutuje na rynku i próbuje wbić się w gatunek zdominowany w ostatnim czasie przez narracyjne gry Telltale Games. Inicjatywa PlayLink mocno promuje trend interaktywnych filmów, a my sprawdzamy, czy znajdzie się dla nich miejsce obok tradycyjnych gier?

Czytaj dalej
Newsy

Planet of the Apes: Last Frontier to nowa przygoda w świecie Planety Małp, tym razem jako interaktywny film wspierający PlayLinka. Andy Serkis zaprasza do zabawy.

Czytaj dalej

Planet of the Apes: Last Frontier ma dzisiaj premierę. Twórcy opublikowali więc odpowiedni zwiastun, który ma zachęcić nas do sięgnięcia po ten świetnie zapowiadający się interaktywny film.

Czytaj dalej

Planet of the Apes: Last Frontier już niedługo zadebiutuje na rynku i będzie produkcją skierowaną dla fanów gier narracyjnych i filmowej trylogii. Będzie to również kolejny projekt wykorzystujący dobrodziejstwa PlayLink.

Czytaj dalej

Planet of the Apes: Last Frontier pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Oprócz daty premiery poznaliśmy jeszcze bonusy dla tych, którzy zamówią grę przed premierą. Dodatkowo, jak się okazuje, gra będzie kompatybilna z PlayLink.

Czytaj dalej

Planet of the Apes: Last Frontier wygląda jak prawdziwie interaktywny film, w którym widz może podejmować kolejne wybory. W Sieci pojawiło się 17-minutowe wideo prezentujące początek produkcji.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL