Menu X
Menu X
PS4
Street Fighter V: Arcade Edition
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 2D
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 16.01.2018
Europa: 16.01.2018
Polska: 16.01.2018
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Wulgarny język
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Street Fighter V: Arcade Edition
169,- PLN
Recenzje

Capcom wyciąga wnioski z krytyki graczy i dostarcza nam powrót swojej ikonicznej bijatyki w rozbudowanej formie Street Fighter V: Arcade Edition. Czy i tym razem znajdą się powody do narzekania?

Czytaj dalej
Newsy

Street Fighter V: Arcade Edition otrzyma za tydzień nową postać, którą mogliśmy już zobaczyć w kampanii fabularnej Eda. Falke można zobaczyć na zwiastunie z rozgrywką.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition wszedł w trzeci sezon razem z kolejnymi turniejami, nowymi postaciami i zmianami wprowadzonymi przez Capcom. Firma po monitorowaniu gry od wydania Arcade Edition postanowiła wypuścił łatkę poprawiającą balans gry.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition w ramach trzeciego sezonu zaoferuje zarówno nowych zawodników, jak i kilku ikonicznych weteranów. Do gry wróciła już Sakura, a teraz na ring wkroczy Blanka.

Czytaj dalej

Gotowi na drugą rundę w wykonaniu legendy gatunku? Street Fighter V: Arcade Edition zapowiada się na bijatykę w najwyższej formie i właśnie debiutuje na rynku. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie podstawkę, to wszystkie nowości otrzymacie za darmo.

Czytaj dalej

Swego czasu Capcom udostępniło ankietę, która w dniach od 23 października do 5 listopada miała wyłonić najpopularniejszą postać z serii wśród społeczności. Właśnie poznaliśmy wyniki i nie brakuje w nich niespodzianek. Kogo najbardziej cenią sobie fani cyklu Street Fighter?

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL