Menu X
Menu X
PS3
LittleBigPlanet 2
Ocena gry
Ocena PSSite
10

Recenzja
Ocena społeczności
8.2
Twoja ocena
5
Producent: Media Molecule
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Platformowa
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Tak
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 18.01.2011
Europa: 19.01.2011
Polska: 19.01.2011
  • PEGI 7
  • Przemoc
  • Strach
  • Online
1,557
Posiadaczy gry
20%
Średnia ukończenia
11
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
LittleBigPlanet 2
59,- PLN

LittleBigPlanet 2 to kontynuacja hitu stworzonego przez studio Media Molecule. Gracze po raz kolejny wcielają się w rolę Sackboya, w którego skórze przeżywają fascynujące przygody w bajkowym świecie. W grze powraca kreator poziomów, który doczekał się gigantycznych modyfikacji i usprawnień, które znacznie poszerzyły zakres jego możliwości. Produkcja jest jednak w pełni kompatybilna z zawartością stworzoną przez graczy w pozostałych odsłonach serii.

Recenzje

LittleBigPlanet 2. Najbardziej rozbudowana gra wszech czasów. Choć z drugiej strony, trudno powiedzieć, że to wciąż tylko gra. To raczej doskonale funkcjonujące narzędzie do tworzenia zupełnie nowych tytułów. Nieważne czy chcesz stworzyć sportówkę, wyścigi, bijatykę czy strzelankę. LittleBigPlanet 2 Ci to umożliwi! Drogie Sony, w końcu uwierzyliśmy w Wasze hasło reklamowe. Tutaj gra naprawdę "jest tylko początkiem".

Czytaj dalej
Newsy

I nie mówię tutaj o oficjalnych strojach wypuszczonych dawno temu. Jeden z graczy -  Jamie Colliver - dwa lata temu podjął się zadania wykonania remake'u Final Fantasy VII (PS One) przy pomocy LittleBigPlanet™2 (PS3). Dzisiaj wreszcie możemy zobaczyć całość jego dzieła.

Czytaj dalej

... a dokładniej jedna z jej filmowych postaci - disneyowska Diabolina. Zła czarownica ze Śpiącej Królewny pojawiła się pod koniec maja w filmie Czarownica (Maleficent) i dopiero teraz znalazła chwile, by odwiedzić świat LittleBigPlanet™2 (PS3).

Czytaj dalej

LittleBigPlanet 3 (PS4) w drodze i ostatnio mogliśmy m. in. poznać dodatkowych bohaterów, gdyż nie ograniczymy się tylko do Sackboya. Czy to oznacza koniec wsparcia dla drugiej części MałejWielkiejPlanety? W żadnym wypadku!

Czytaj dalej

FIFA 14 (PS4) dostanie w tym tygodniu aktualizację wprowadzającą Mistrzostwa Świata do Ultimate Team, zawsze możecie spróbować swoich sił w uproszczonym EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil (PS3), a dla spokojniejszych kibiców - LittleBigPlanet™2 (PS3)!

Czytaj dalej

Wciąż nie znamy daty wydania przenośnego Lemmings Touch (PS Vita), ale przyszłotygodniowa paczka strojów i dodatków do LittleBigPlanet™2 (PS3) i LittleBigPlanet™ PlayStation®Vita (PS Vita) zapowiada rychłą premierę.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
5.0%
100% Complete
Earn all LittleBigPlanet™2 trophies to unlock this platinum trophy
Srebro
średnie
37.5%
Complete Story Mode
Complete the main path of the story mode
Złoto
rzadkie
7.0%
Ace Story Mode
Ace every level in the story mode
Brąz
rzadkie
6.4%
Aces In Spades
Ace 10 different Story levels in a row
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL