Menu X
Menu X
PS3
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
Ocena gry
Ocena PSSite
9.5

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Naughty Dog
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Liczba graczy: 1-12
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 01.11.2011
Europa: 02.11.2011
Polska: 02.11.2011
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Online
2,519
Posiadaczy gry
27%
Średnia ukończenia
10
Ukończyło
15h
Czas ukończenia
5.0
Poziom trudności trofeów

Oszustwo Drake'a jest trzecią odsłoną słynnego cyklu, stworzonego przez Naughty Dog. Gracz, w skórze Nathana Drake'a, udaje się tutaj śladem Lawrence'a z Arabii, by odnaleźć tajemnicze miasto Ubar, zwane również "Atlantydą Pustyni". Po piętach depcze mu jednak niejaka Catherine Marlowe, której także przyświeca identyczny cel. Ponownie mamy okazję uczestniczyć w wielu spektakularnych wydarzeniach, rozwiązywać liczne zagadki, a także toczyć pojedynki z przeciwnikami. Po raz kolejny pojawił się tutaj również tryb multiplayer.

Recenzje

Będąc redaktorem jednego z największych portali o grach (a na pewno największym dedykowanym PS3) ciężko unikać informacji na temat dowolnej gry. Z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a było tym gorzej, że gra od momentu zapowiedzi dla wielu była murowanym kandydatem do Gry Roku i dziesiątki innych wyróżnień. Ja stałem rozdarty gdzieś pomiędzy poddaniu się zasłużonemu hype'owi, a chłodnemu podejściu profesjonalisty. I dziękuję swojej wytrwałości, bo dzięki temu, Uncharted 3 co chwile mnie zaskakiwało, zupełnie jak pierwsza część.

Czytaj dalej

Uncharted 3 to jeden z tych tytułów, na który czeka się z wywieszonym jęzorem, chłonąc każdy strzępek informacji. Z góry wiadomo było, że kolejna produkcja Naughty Dog zatrzęsie growym światkiem. Kiedy pokazano pierwszy zwiastun na którym Drake przemierza pustynię po rozbiciu samolotu, nie było wątpliwości, że Uncharted 3 wielką grą będzie. Ale czy na pewno?

Czytaj dalej
Newsy

Od jakiegoś czasu mówi się po wersji HD, bodajże najbardziej charakterystycznej dla PlayStation 3 serii gier. Do tej pory nie mieliśmy jednak oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji. Jednak są dowody na to, że Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3) pojawi się na najnowszej maszynie Sony.

Czytaj dalej

Jeżeli jeszcze nie zakupiliście Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3) albo nie posiadacie abonamentu PlayStation Plus, to mamy dla was dobrą informację - w najnowsze przygody Drake'a możecie zagrać za darmo

Czytaj dalej
Plotki o Uncharted w kosmosie zdementowane News 27
04.11.2013 09:10
Plotki o Uncharted w kosmosie zdementowane
Mateusz Greloch |

Christophe Balestra, jeden ze współzałożycieli Naughty Dog, zdementował krążące w Internecie plotki jakoby następna gra Naughty Dog miała dziać się w kosmosie. Zdążył to zrobić w zaledwie jednym tweecie.

Czytaj dalej

Justin Richmond z Naughty Dog, który odpowiadał m.in. za prace nad Uncharted 3, brał udział w sesji "Ask me anything" w serwisie Reddit, gdzie użytkownicy mogą zadawać pytania, na które ten później odpowie. Oczywiście te zostały odpowiednio przefiltrowane, jednak jak to zazwyczaj bywa, Justin powiedział więcej, niż powinien.

Czytaj dalej

Dwa lata temu na rynek gier trafiła trzecie odsłona serii Uncharted. Gra spodobała się niemal każdemu i bardzo szybko zyskała sobie miano bardzo dobrego tytułu. Teraz obchodzimy drugą rocznicę jej wydania i z tego powodu pojawia się nowa mapa.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
19.5%
Platinum
Platinum
Brąz
częste
93.8%
First Treasure
Find one treasure
Brąz
częste
81.2%
Apprentice Fortune Hunter
Find 20 treasures
Brąz
częste
55.4%
Skilled Fortune Hunter
Find 40 treasures
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL