Menu X
Menu X
PS3
The Wolf Among Us
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.8
Twoja ocena
5
Producent: Telltale Games
Wydawca: Telltale Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 15.10.2013
Europa: 16.10.2013
Polska: 16.10.2013
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Wulgarny język
237
Posiadaczy gry
81%
Średnia ukończenia
138
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Wolf Among Us
63,- PLN

The Wolf Among Us to kolejna, epizodyczna produkcja cenionego studia Telltales Games. Podobnie jak w wielu poprzednich produkcjach, mamy do czynienia z klasyczna przygodówką point n' click, która została osadzona w rzeczywistym świecie w którym przebywają postaci znane nam z wielu bajek. Dlaczego? Ich krainy zaatakował zły Adwersarz i musiano ratować się ucieczką do naszego świata.

Recenzje

The Wolf Among Us to jeden z tych tytułów, które z oryginalnym charakterem medium do którego należą mają niewiele wspólnego. Głównie dlatego, że tą grę bardziej się ogląda niż w nią gra. Wszystko przez przynależność do gatunku, co jednak nie zmienia faktu, że to niemal czysty samograj – a to z mojego punktu widzenia jest ogromną wadą. Są jednak dzieła, w których braki zostają wynagrodzone poprzez ulepszenie innych elementów. Jak jest w tym przypadku?

Czytaj dalej
Newsy

Na ten moment czekało wielu fanów The Wolf Among Us (PS3) - Telltale Games podało datę premiery ostatniego epizodu tego serialowego tytułu, który swoją brutalnością i wyborami moralnymi przewyższa zdaniem wielu nawet poprzednią grę tego studia, czyli The Walking Dead: Season 1 (PS3)

Czytaj dalej

Telltale Games nie śpieszy się z wydawaniem kolejnych odcinków swoich serii, nic więc dziwnego, że prosta informacja dotycząca daty publikacji kolejnego epizodu bardzo cieszy każdego fana. 

Czytaj dalej

Przedstawiana w odcinkach historia The Wolf Among Us (PS3) powoli zmierza do finału. Dostaliśmy nowy zwiastun oraz datę premiery czwartego odcinka pod tytułem "In Sheep's Clothing". Uwaga na spoilery!

Czytaj dalej

Jako że już niedługo premiera kolejnego epizodu The Wolf Among Us (PS3), twórcy opublikowali porcję świeżutkich zrzutów ekranu pokazujących, co czeka nas w nowym odcinku przygód Wilka z Fabletown.

Czytaj dalej

Tydzień temu GameStop przyczynił się do  wycieku informacji o The Walking Dead od Telltale w wersji na PlayStation 4, a teraz podobna "przypadkowa" zapowiedź objęła kolejny tytuł studia, a w kwestii tego tytułu poprawiona wersja ma większy sens.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
częste
58.2%
Full Moon
Earned every Trophy in every episode of The Wolf Among Us.
Brąz
częste
98.7%
Welcome to Fabletown
Completed Chapter 1 of Episode 1.
Brąz
częste
96.6%
Wolf in Sheriff's Clothing
Completed Chapter 2 of Episode 1.
Brąz
częste
96.2%
The Long Goodbye
Completed Chapter 3 of Episode 1.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL