Menu X
Menu X
PS4
Killzone: Shadow Fall
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.7
Twoja ocena
5
Producent: Guerrilla Games
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-24
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 15.11.2013
Europa: 29.11.2013
Polska: 29.11.2013
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Online
1,434
Posiadaczy gry
19%
Średnia ukończenia
7
Ukończyło
12.5h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Killzone: Shadow Fall
169,- PLN

Killzone: Shadow Fall to jeden z tytułów startowych, stworzony przez ekipę Guerrilla Games. Historia przenosi nas kilkanaście lat do przodu, gdzie Helghanie przyjęli warunki Vektan i zamieszkali z nimi na Vekcie, jednak odgrodzono ich murem. Wszystko wydaje się być bezproblemowe do momentu gdy Czarna Dłoń zaczyna organizować ataki terrorystyczne. Wkrótce marszałek cieni Lucas Kellan pozna prawdę. Gra wykorzysta możliwości jakie niesie DualShock 4 w postaci komend wydawanych naszemu dronowi. Oprócz tego, tryb dla wielu graczy działać będzie w 60 klatkach na sekundę w 24 graczy jednocześnie.

Recenzje

Obecność Killzone: Shadow Fall na premierze PlayStation 4 podyktowane jest tylko i wyłącznie jednym powodem – by pokazać moc konsoli i jak ładne mogą być gry na start, zachowując jednocześnie wielki margines na ulepszenia w grafice, fizyce i innych aspektach gry. Dodatkowo Sony na dzień dobry rzuca graczom dobrze wysmażone danie, które w trybie multiplayer jest tak bardzo grywalne, że produkcja Guerrilla Games śmiało może być jedynym zakupem większości osób, które dorwały PS4 na start.

Czytaj dalej

Guerrilla Games po cichu pracuje na miano jednego z lepiej wspierających swoją produkcję i jej społeczność deweloperów. Darmowe mapy? Zupełnie inaczej niż niektórzy sprzedający nam paczki po 59 złotych. Jednak o ile wspierano warstwę rywalizacji, to współpracy poskąpiono uwagi. Do teraz. W sprzedaży pojawiło się drugie DLC noszące tytuł Intercept i dodające do gry tryb sieciowej współpracy w trybie hordy. Jest dobrze? I tak, i nie.

Czytaj dalej
Newsy

Wciąż zagrywacie się w tryb sieciowy Killzone: Shadow Fall (PS4)? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość - już w tę środę będziecie mieli szanse na zdobycie masy punktów Valor. 

Czytaj dalej

Killzone: Shadow Fall (PS4) znają niemal wszyscy posiadacze PlayStation 4. Wielu graczy zwiedziło również dosłownie każdy kąt gry. Jenak czy komukolwiek udało się wcześniej znaleźć zapowiedź Horizon: Zero Dawn (PS4) w poprzedniej produkcji Guerilla Games?

Czytaj dalej

W ubiegłym roku wystosowany został pozew zbiorowy wobec Sony Computer Entertainment o kłamliwe reklamowanie Killzone: Shadow Fall (PS4) działającym w natywnej rozdzielczości 1080p. Pod koniec roku sędzia Edward Chen przyjął wniosek i sprawa była kontynuowana. Spór wczoraj dobiegł końca. Jakie są jego rezultaty?

Czytaj dalej

Największą atrakcją dzisiejszej aktualizacji 2.5 oprogramowania PS4 jest możliwość przejścia w tryb spoczynku, nie zamykając uprzednio włączonej gry. Nie wszystkie gry pozwolą jednak bezproblemowo wznowić zabawę.

Czytaj dalej

Jak ważna jest wirtualna waluta w tego typu gach, wie chyba każdy fan podobnej rozgrywki. Ten weekend będzie znakomitym momentem, żeby trochę zarobić, albo rozpocząć swoją sieciową przygodę za sprawą darmowego weekendu online.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
3.1%
Hero
Obtain all Killzone Shadow Fall trophies
Brąz
częste
95.7%
The Father
Complete level 'The Father'
Brąz
częste
76.5%
The Shadow
Complete level 'The Shadow'
Brąz
rzadkie
8.3%
Deniable
In 'The Shadow', operate without raising an alarm or disabling the security mainframe
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL