Menu X
Menu X
PS4
Wolfenstein: The New Order
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.4
Twoja ocena
5
Producent: Machine Games
Wydawca: Bethesda Softworks
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 20.05.2014
Europa: 20.05.2014
Polska: 20.05.2014
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
1,011
Posiadaczy gry
52%
Średnia ukończenia
227
Ukończyło
21h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Wolfenstein: The New Order
39,- PLN
79,- PLN

Wolfenstein: The New Order kolejny raz przedstawi nam historię walki B.J. Blazkovicha ze znienawidzonym, niemieckim okupantem. Początkowo historia przedstawi nam wydarzenia z drugiej Wojny Światowej, by w wyniku pewnych zdarzeń przenieść nas do roku 1960 i świata opanowanego przez nazistów, którzy wygrali wojnę dzięki Wunderwaffe. Blazkovich budzi się ze śpiączki i rozpoczyna obalanie rządu oprawcy. Gra w rozgrywce jest klasycznym w tego słowa znaczenia FPS-em, co hołduje tradycji serii.

Recenzje

Radosna wyrzynka nazistowskiego ścierwa czy pełen refleksji dramat wojenny ubrany w szaty pierwszoosobowego shootera? Wbrew pozorom odpowiedź nie jest taka prosta.

Czytaj dalej
Newsy

Za sprawą Wolfenstein: The New Order (PS4) B.J. Blazkowicz znów znalazł się w top lidze pierwszoosobowych strzelanin. To, w jaki sposób studio MachineGames przywróciło do życia tytuł uważany przez wielu za ojca gatunku FPS, przypadło do gustu m.in. Cliffowi Bleszinskiemu.

Czytaj dalej

Wolfenstein: The New Order (PS4) dość nie spodziewanie wyrósł na czarnego konia minionej wiosny. Na pozór prosta strzalanka, tchnęła drugie życie w postać B.J. Blazkowicza, którego twarz towarzyszyła nam już w czasach oryginału z lat dziewięćdziesiątych. Wygląda na to, że to nie koniec przygód mającego polskie korzenie, amerykańskiego rangera.

Czytaj dalej

Popularne gry mają to do siebie, że ochoczo padają łupem internetowych piratów. Podobnie jest z Wolfenstein: The New Order (PS4), który do tej pory został nielegalnie pobrany już ponad 100 tysięcy razy.

Czytaj dalej

Nowy Wolfenstein trafił kilka dni temu do sklepów na całym świecie. Nie w każdym kraju gracze otrzymali jednak do dyspozycji ten sam produkt, musząc w niektórych przypadkach liczyć się z cenzurą. Jak poradzili sobie z nią ludzie ze studia MachineGames?

Czytaj dalej

Dostaliśmy Wolfensteina nieco późno, ale recenzja w drodze, a tymczasem pierwsze wrażenia po lekko ponad dwóch godzinach gry. Co mają wspólnego szopy z Wolfenstein: The New Order (PS4)? Zapraszam.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
23.8%
Wolfenstein master
Collect all trophies
Złoto
częste
64.0%
Liberation
Complete game on any difficulty
Srebro
średnie
30.7%
Super hero
Complete game on I AM DEATH INCARNATE! (or ÜBER)
Srebro
średnie
27.0%
Über hero
Complete game on ÜBER
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL