Menu X
Menu X
PS4
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.7
Twoja ocena
5
Producent: Kojima Productions
Wydawca: Konami
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat, Skradanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 01.09.2015
Europa: 01.09.2015
Polska: 01.09.2015
  • PEGI 18
  • Przemoc
627
Posiadaczy gry
42%
Średnia ukończenia
42
Ukończyło
92.5h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
124,- PLN

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain kontynuować będzie wydarzenia z Peace Walker, gdzie jako Big Boss poznamy dalsze powody dezercji Bossa i chęć utworzenia swojego Outer Haven w Zanzibarze. Pierwszy raz w historii, Metal Gear Solid będzie grą z otwartym światem - tam gdzie będziemy chcieli, tam się udamy i tylko od nas zależy w jaki sposób wykonamy daną misję. Kojima planuje stworzenie czegoś, co jeszcze się nie pojawiło na rynku gier, włącznie z fabułą poruszającą tematy tabu.

Recenzje

Maraton Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zakończony, a dziesiątki godzin bezpowrotnie oddane ostatniej produkcji Hideo Kojimy. Czy było warto? Zdecydowanie tak, ale trzeba przyznać jedno - Kojima odszedł, zostawiając za sobą bombę, która podzieli fanów cyklu Metal Gear.

Czytaj dalej
Newsy

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ma jedno zakończenie, które zostało odkryte przez graczy od razu po premierze. By je zdobyć, z Metal Gear Solid V muszą zniknąć wszystkie bomby atomowe, a że to jest awykonalne dla wielu, Konami interweniowało.

Czytaj dalej

Od rana dostępna jest aktualizacja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dodająca obsługę PS4 Pro. Konami zrobiło nam niespodziankę z której nie każdy jest zadowolony. Dlaczego? Narzekania dotyczą m.in. braku wsparcia dla technologii HDR.

Czytaj dalej

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain doczekało się łatki, która wprowadza usprawnienia dla użytkowników PlayStation 4 Pro. Tyczy się to również Ground Zeroes.

Czytaj dalej

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain już jutro otrzyma oficjalne wsparcie dla PS4 Pro. Potwierdziło to Konami kilka chwil temu.

Czytaj dalej

Metal Gear Solid V otrzyma w sierpniu aktualizację, która pozwoli nam grać Revolver Ocelotem w ramach wieloosobowego trybu FOB. Oprócz tego trafią tam inne nowości, o których przeczytacie w newsie.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
6.7%
Legend
Obtain all trophies.
Brąz
częste
94.3%
Awakening
Complete "PROLOGUE: AWAKENING" mission.
Brąz
częste
86.8%
Phantom Limb
Complete "PHANTOM LIMBS" mission.
Brąz
częste
71.5%
Beekeeper
Complete "WHERE DO THE BEES SLEEP?" mission.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL