Menu X
Menu X
PS3
Dragon Ball Z: Battle of Z
Ocena gry
Ocena PSSite
4.0

Recenzja
Ocena społeczności
6.2
Twoja ocena
5
Producent: Artdink
Wydawca: Namco Bandai Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Bijatyka
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 23.01.2014
Europa: 24.01.2014
Polska: 24.01.2014
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Online
64
Posiadaczy gry
38%
Średnia ukończenia
5
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Dragon Ball Z: Battle of Z to kolejna bijatyka z serii Dragon Ball, którą wydaje Namco Bandai Games. Tym razem z nowości wyszczególniono tryb dla czterech graczy oraz Battle Royale w którym przez sieć zmierzy się osiem osób. W grze znajdą się wszystkie, kanoniczne w serii postaci oraz pierwszy raz w grze wideo Goku w formie Super Saian God.

Recenzje

Współczuję oddanym fanom Dragon Balla. Mija prawie cała generacja i nie doczekali się przynajmniej tak udanej produkcji jak te, które trafiały na PlayStation 2. Podseria Raging Blast spotkała się z umiarkowanym przyjęciem, więc postanowiono coś zmienić. Dlatego pomysł na Battle of Z, które nawiązuje do sagi Z i animowanego, kanonicznego filmu Battle of Gods. Ukłon w stronę entuzjastów Smoczych Kul udałby się, gdyby nie jeden szkopuł. Gra niestety jest mocno przeciętna i wydaje się jakby wydana w pośpiechu, mimo że w produkcji była bardzo długo jak na dzisiejsze standardy.

Czytaj dalej
Newsy

Premiera najnowszej odsłony serii Dragon Ball na konsolach Sony już w piątek. W okolicach premiery możecie spodziewać się także naszych dwóch recenzji (na każdą z platform), a zanim to nastąpi rozpoczynamy maraton z materiałami.

Czytaj dalej

Niegdysiejsze pigułki wyewoluowały w istne tableciory, przedstawiając najważniejsze informacje na temat nadchodzących gier. Dzisiaj na tapecie kolejna produkcja Namco-Bandai, która po raz kolejny przybliża fanom mangi i anime historię Goku i jego kompanii, która znowu stanie w obronie nie tylko planety, ale całego Wszechświata przeciwstawiając się kolejnym tabunom kosmicznych przeciwników. Bez zbędnego lania wody – oto najważniejsze nowinki przygotowujące Was do zderzenia z Dragon Ball Z: Battle of Z.

Czytaj dalej

W przyszłym tygodniu czeka nas premiera Dragon Ball Z: Battle of Z (PS3) w wersji na PlayStation 3 i PlayStation Vita, więc Namco-Bandai postanowiło zaprezentować nam krótkie wprowadzenie do tejże produkcji. Materiał wideo okraszony japońskim komentarzem ma pokazać jak złożoną i wierną mandze oraz anime grą jest Battle of Z.

Czytaj dalej

Po niepochlebnych opiniach o demku Dragon Ball Z: Battle of Z (PS3), Namco-Bandai może być pełne obaw o sprzedaż ich najnowsze gry o Goku i spółce. Nie przeszkadza im to jednak dalej promować gry, która pojawi się w Europie 21 stycznia.

Czytaj dalej

Ostatnio mogliście zobaczyć demo nadchodzącego Dragon Balla, a dziś bijatyka od Namco-Bandai prezentuje się na zwiastunie w szatach edycji kolekcjonerskiej. 25 cm figurka Goku Super Saiyan została zaprojektowana przez Hiroyukiego Nakazawę. Stylish!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
7.8%
Over 9000
Obtain all Trophies
Brąz
częste
84.4%
The Tattered Fighters
Clear the Saiyan Saga: Z Fighters route
Brąz
częste
70.3%
A Futile Conclusion
Clear the Frieza Saga: Z Fighters route
Brąz
średnie
45.3%
Farewell, Fighters
Clear the Cell Saga: Z Fighters route
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL