Menu X
Menu X
PS3
Soul Calibur: Lost Swords
Ocena gry
Ocena PSSite
2.0

Recenzja
Ocena społeczności
4.4
Twoja ocena
5
Producent: Namco Bandai
Wydawca: Namco Bandai Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 3D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 06.02.2014
Europa: 23.04.2014
Polska: 23.04.2014
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Online
276
Posiadaczy gry
39%
Średnia ukończenia
31
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Soul Calibur: Lost Swords to kolejna produkcja studia Namco Bandai, która opierać będzie się na modelu biznesowym F2P. Tutaj, przeliczany na pieniądz będzie czas rozgrywki. Historia w grze skupić ma się na Mitsurugim i Siegfriedzie, a rozgrywka będzie polegała a wykonywaniu misji dla jednego gracza.

Recenzje

Należę chyba do wąskiego grona graczy, którzy w bijatykach uwielbiają tryby dla jednego gracza. Seria Soul Calibur do pewnego momentu (powiedzmy - do SC III) oferowała przyjemne przygody dla samotników. Im dalej w las, tym gorzej. Dlatego z taką radością powitałem Soul Calibur: Lost Swords, mimo że obok tytułu widniało Free 2 Play. Miałem nadzieję na wyciągnięcie wniosków z Tekken Revolution, ale nie spodziewałem się, że od momentu premiery uda mi się zagrać przez 3 godziny, z czego prawie dwie zajmą ekrany ładowania.

Czytaj dalej
Newsy

W ubiegłym roku na PlayStation 3 trafiła darmowa bijatyka Soul Calibur: Lost Swords (PS3) od Namco Bandai. Dziś wypuszczono filmik podsumowujący półtora roku obecności gry w Sieci i żegnający się z fanami.

Czytaj dalej

Na początku miesiąca informowaliśmy Was o ankiecie, jaką przygotował Bandai Namco, mającej wyłonić najpopularniejszą postać z serii, zapewniając przy tym, że wyniki przełożą się na przyszłość serii. Do sieci trafił zwiastun prezentujący nowy system, który pojawił się w Soul Calibur: Lost Swords (PS3). Wygląda na to, ze to między innymi z tą nowością ankieta miała związek.

Czytaj dalej

Nie mam pojęcia ile osób wytrwało przy Soul Calibur: Lost Swords (PS3), ale najwidoczniej tyle, że Bandai Namco opłaca się przenosić kolejne postaci do tej darmowej gry. Tym razem szeregi zasili Cassandra.

Czytaj dalej

Na oficjalnym profilu gry na Facebooku, pojawiła się informacja o tym, że Cassandra Alexandra pojawi się niedługo wśród postaci występujących w Soul Calibur: Lost Swords (PS3).

Czytaj dalej

Gracie jeszcze w Soul Calibur: Lost Swords (PS3)? Jeśli tak, to na pewno załapaliście się na ostatnią aktualizację gry, która dodała postać Amy, oraz wprowadziła kilka nowości w postaci rankingów, nowego systemu Soul Energy i ciuchów dla postaci. Dzisiaj zapowiedziano powrót Seong Miny.

Czytaj dalej
Trofea
Złoto
rzadkie
13.8%
Legend Will Never Die
Cleared "Epilogue – Separation".
Brąz
częste
53.3%
Soul Still Burns
Continue 1 time in one play session.
Brąz
średnie
28.3%
Eternally Retold
Use an AP Potions in one play session.
Brąz
częste
98.2%
Vortex of Destiny
Cleared "Prologue – The Lost Forest".
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL