Menu X
Menu X
PS4
Strider
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
6.6
Twoja ocena
5
Producent: Double Helix Games
Wydawca: Capcom
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Platformowa, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 22.01.2014
Europa: 19.02.2014
Polska: 19.02.2014
  • PEGI 12
  • Przemoc
438
Posiadaczy gry
24%
Średnia ukończenia
36
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Strider
63,- PLN

Strider jest remakiem znanej serii o ninja noszącym imię Hiryu. Za odświeżenie produkcji, która wypróbuje do granic możliwości naszą zręczność odpowiedzialne jest studio Double Helix. Fabuła opowiada nam o próbie zlikwidowania przez Stridera Hiryu dyktatora Arcymistrza Meio. Aspekt wizualny łączy z sobą elementy w 2D oraz renderowane w 3D lokacje.

Recenzje
Recenzja: Strider (PS4) Recenzje gier 12
7.0
25.02.2014
Recenzja: Strider (PS4)
Mateusz Greloch | PS4 |

Z recenzją Stridera w wersji na PlayStation 3 autorstwa wyjadacza Marka mogliście się już zapoznać, a teraz czas na świeże spojrzenie na temat od kogoś, kto ogrywał wersję na PlayStation 4. Przyznam otwarcie, że kiedy oryginalny Strider kradł dusze moim starszym kolegom po fachu, to ja nawet nie wiedziałem jak wygląda kontroler i co to są gry wideo, jednak od momentu, kiedy Double Helix zapowiedziało remake Strider na konsole nowej i starej generacji, z miejsca się nim zainteresowałem. Czy przygody Hiryu zasługują na naszą uwagę?

Czytaj dalej
Newsy

Jeden z najdłuższych odcinków jakie nagraliśmy. Prawie 3 godziny przygód, opowieści, domysłów i niewybrednych żartów.  Sezon bez premier powoli odchodzi w niepamięć, a my z niecierpliwością spoglądamy na rozpoczynający się dopiero marzec, który będzie jednym z najgorętszych miesięcy w tym roku. Szczególnie zapraszamy do posłuchania Abdela, któremu serce skradło DayZ.

Czytaj dalej
Bezlitosny taniec śmierci Stridera na PlayStation 4 News 15
20.02.2014 08:38
Bezlitosny taniec śmierci Stridera na PlayStation 4
Mateusz Greloch | PS3 | PS4 |

Posucha związana z brakiem jakichkolwiek premier powoli odchodzi do lamusa, a swój debiut zaliczą w najbliższym czasie naprawdę mocarne tytuły, ale należy pamiętać też o tych mniejszych, z cyfrowej dystrybucji. Jedną z takich gier jest Strider (PS4), który nie kosztuje wiele, ale daje sporo radości.

Czytaj dalej

Patrick Gilmore, vice prezes Double Helix Games, Tony Barnes, główny projektant (i zapalony, harcorowy fan Stridera), Jorge Dseguera - producent gry i wielu innych pokazują nam, czego możemy się spodziewać po projekcie. Dlaczego ekipa tak go kocha i z jakiego powodu marka Strider (PS4) w ich rękach jest bezpieczna.

Czytaj dalej
Znamy dokładną datę premiery Stridera News 1
05.02.2014 20:28
Znamy dokładną datę premiery Stridera
Bartek Wiak | PS3 | PS4 |

Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że gra pojawi się na rynku jeszcze w tym miesiącu. Teraz wiemy dokładnie kiedy to nastąpi. Dzisiaj Capcom oficjalnie ogłosił datę premiery jednocześnie informując o dodatkach, które znajdziemy w grze.

Czytaj dalej

Premiera Strider (PS4) już w tym miesiącu, dlatego Capcom razem z Double Helix pokazują coraz to więcej gry na materiałach wideo. Oczywiście cel w tym jest jeden - zachęcić jak największą grupkę osób do kupna tej produkcji.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
8.2%
Strider Master
Earn all Trophies in Strider
Brąz
częste
97.0%
Master of Unlocking
Charge the first Novo
Srebro
rzadkie
12.3%
You've Got The Power
Collect All Energy Upgrades
Srebro
rzadkie
9.4%
Remember The Fallen
Collect All Fallen Striders
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL