Menu X
Menu X
PS4
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.2
Twoja ocena
5
Producent: Kojima Productions
Wydawca: Konami
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat, Skradanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 18.03.2014
Europa: 20.03.2014
Polska: 20.03.2014
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
945
Posiadaczy gry
25%
Średnia ukończenia
41
Ukończyło
13h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
79,- PLN

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes posłuży jako grywalny prolog wprowadzający nas w wydarzenia, które poznamy w The Phantom Pain. Powiąże także liniowość poprzednich odsłon z otwartym światem piątej odsłony gry. Jako Big Boss zakradniemy się do Camp Omega, gdzie przetrzymywani są Chico i Paz, którzy są w posiadaniu tajnych informacji na temat działań Big Bossa i Kaza Millera. Wersja na PS4 będzie dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji.

Recenzje

"Płatne demo", "Skok na kasę", "Skandal i oszustwo". To tylko niektóre z wielu określeń na Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4) jakie pojawiły się przed premierą i po niej, gdy okazało się, że całość starczy raptem na maksymalnie dwie godziny. Nie ma co ukrywać, że to, za co trzeba zapłacić 129 złotych (na PS4), śmiało mogło zostać wydane w PlayStation Store za darmo. Warto jednak podejść do tej produkcji bez uprzedzeń bo Kojima pokazał nią w jakim kierunku zabierze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). A mi się ten kierunek podoba

Czytaj dalej
Newsy

Twórcy serii Metal Gear, Hideo Kojimie, nie po drodze było ostatnio z wydawcą swoich gier. Konami nie tylko skończyło współpracę z ojcem MGS-ów, ale także usunęło jego nazwisko z wcześniejszych odsłon serii. Okazuje się, że wskazówki co do tej krucjaty Kojima wrzucił w swojej ostatniej produkcji - Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4).

Czytaj dalej

Już w najbliższą środę subskrybenci PlayStation Plus będą mogli pobrać w ramach abonamentu Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4) w wersji na PlayStaiton 4. Ponieważ jedną z możliwości w grze jest niszczenie wież strażniczych nieprzyjaciela koniecznie powinniście zapoznać się z poniższym materiałem wideo.

Czytaj dalej

Sony starając się zwiększyć zainteresowanie swoją najnowsza konsolą w Kraju Kwitnącej Wiśni niejako rozpieszcza Japończyków. W czasie premiery PlayStation 4 każdy Japończyk dostał za darmo grę Knack (PS4) w zestawie z konsolą. Z okazji dwudziestolecia marki potomkowie samurajów dostali Killzone: Shadow Fall (PS4) w ofercie PlayStation Plus. Czerwiec będzie kolejnym miesiącem, w którym Japonia dostanie grę inną niż dzieło twórców niezależnych.

Czytaj dalej

Zmienianie perspektywy w grach było domeną modów na PC, a jednak w podkręconym Grand Theft Auto V (PS4) twórcy sami zdecydowali się dodać taką opcję. Co powiecie na infiltrację wrogiej bazy widzianą oczami Snake'a?

Czytaj dalej

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4) trafiło na pecety i dało to pole do popisu dla sceny moddingowej. Ciekawscy gracze doszukali się już w kodzie gry wskazówek co do nadchodzącego The Phantom Pain, lecz czymże są te informacje przy wideo z grywalnym Kojimą?

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
częste
96.9%
Reunion
Reunite with Chico or Paz
Brąz
częste
71.9%
Downfall
Clear the "Ground Zeroes" mission
Brąz
średnie
41.0%
Genesis
Clear a Side Op or Extra Op
Brąz
rzadkie
15.1%
Accomplished
Clear all missions (including Side Ops and Extra Ops)
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL