Menu X
Menu X
PS4
Resogun
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Housemarque
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Strzelanka, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 15.11.2013
Europa: 29.11.2013
Polska: 29.11.2013
1,016
Posiadaczy gry
22%
Średnia ukończenia
4
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Resogun
16,50 PLN
54,- PLN

Twórcy Super Stardust HD i Dead Nation wyskakują z zupełnie nowym tytułem na PlayStation 4 - tym razem poszli w stronę pierwszej wymienionej wyżej gry i serwują nam kosmiczną, scrollowaną strzelankę, która stawia na widowiskowość i szczegółowość elementów graficznych. Resogun to istna uczta dla każdego fana oldschoolowych, kosmicznych strzelanek, które można było spotkać w niemalże każdym salonie gier w latach 90-tych. Do dyspozycji gracza oddano m.in. rakiety, lasery i różne rodzaje działek. Tytuł stawia na rozgrywkę z innymi graczami, czy to w trybie kooperacji czy też przez sieć.

Recenzje

Super Stardust HD oraz Delta to moje ulubione produkcje ekipy Housemarque kolejno na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Późniejsze próby podbicia rynku w postaci Outland i Dead Nation nie za bardzo przypadły mi do gustu. Jednak zapowiedź Resoguna przywróciła mi nadzieję na powrót do wyśmienitych produkcji. I właśnie tak jest. Mimo, że startowa produkcja PS4 różni się od Super Stardust, to bawi równie dobrze.

Czytaj dalej
Newsy

Resogun to jeden z tytułów startowych PlayStation 4. Gra ekipy Housemarque otrzymywała wsparcie przez długi czas po premierze. To, jak oddany jest deweloper niech świadczy fakt, że właśnie pojawiła się aktualizacja dodająca obsługę PS4 Pro.

Czytaj dalej

Housemarque nie tylko pracuje nad nowymi grami, ale także wypuszcza aktualizacje dla swoich starszych gier by te korzystały z dobrodziejstwa PlayStation 4 Pro. Na pierwszy ogień idzie Resogun (PS4).

Czytaj dalej

Housemarque odpowiadające za między innymi docenione Resogun (PS4) bardzo polubiło nowe PlayStation 4 Pro. Tak bardzo, że zamierzają wesprzeć swoje stare gry.

Czytaj dalej

Fani Wipeouta czekają na jakiekolwiek informacje potwierdzające, że seria, która umarła wraz ze zamknięciem studia Liverpool wróci do życia. Wraca, ale nie w takiej formie jakby ktokolwiek chciał.

Czytaj dalej

Resogun (PS4) było jedną z pierwszych gier, jakie wydano wraz z konsolą PlayStation 4. Jak wyglądał proces dewelopingu? Z czego zrezygnowano, jak prezentował się render koncepcyjny gry? Studio Housemarque Games przygotowało filmik, w którym przedstawiono kulisy tworzenia produkcji.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
11.2%
I came, I saw, I blew stuff up
Get all trophies
Srebro
średnie
44.4%
Conqueror
Complete all levels
Brąz
średnie
44.4%
You have completed basic training!
Complete all levels on Rookie difficulty
Srebro
rzadkie
18.1%
Carry on, nothing to see here
Complete all levels on Experienced difficulty
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL