Menu X
Menu X
PS4
Basement Crawl
Ocena gry
Ocena PSSite
2.0

Recenzja
Ocena społeczności
4.2
Twoja ocena
5
Producent: Bloober Team
Wydawca: Bloober Team
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Horror, Imprezowa
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 25.02.2014
Europa: 26.02.2014
Polska: 26.02.2014
  • PEGI 18
  • Przemoc
9
Posiadaczy gry
36%
Średnia ukończenia
1
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Basement Crawl
84,- PLN

Krakowskie studio Bloober Team postanowiło stworzyć tytuł startowy na PlayStation 4, niestety całość jest jeszcze owiana tajemnicą, więc możemy tylko gdybać na czym opiera się gra. Na zaprezentowanych zwiastunach przedstawiono opuszczone lokacje pełne zabawek, zabójczych klaunów i koszmarnych stworów. Gra będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4, a jego premiera ma nastąpić jeszcze w 2013 roku.

Recenzje

Basement Crawl czarowało mrocznym teaserem i, pomimo że pierwsze zrzuty zapowiadały klon Bombermana, byłem dobrej myśli. Nawet gdyby była to zwykła kopia Dyna Blastera, dostaniemy ją z historią w niepokojących klimatach znanych ze zwiastuna, prawda?. Teraz wiem, że to, co pełza w piwnicy, nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego.

Czytaj dalej
Newsy
Bloober Team tłumaczy się z porażki Basement Crawl News 15
27.05.2014 09:27
Bloober Team tłumaczy się z porażki Basement Crawl
Mateusz Greloch | PS4 |

Paweł Matyjewicz, z którym wywiad przeprowadzaliśmy na początku tego roku, wystosował list otwarty skierowany do wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni lub wręcz oszukani jakością Basement Crawl (PS4) i problemami, jakie gra sprawiała od pierwszych minut po odblokowaniu sprzedaży.

Czytaj dalej

Recenzenci byli zgodni - Basement Crawl (PS4) od polskiego studia Bloober Team to tytuł tragiczny. Wskazuje na to chociażby średnia ocen na serwisie Metacritic (27%). Nasza recenzja również nie pozostawiała na tej produkcji suchej nitki. Bloober Team wzięło sobie wszystkie uwagi do serca i szykuje kompletnie nową wersję Basement Crawl.

Czytaj dalej

W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy z kamerą i aparatami krakowską siedzibę studia Bloober Team, które możecie kojarzyć z tworzenia np. A-Men 2 (PS3). Dotychczas ich poletkiem były gry na PlayStation 3 i PlayStation Vita, jednak z racji ścisłej współpracy z Sony, firma była w stanie stworzyć tytuł na PlayStation 4. Basement Crawl (PS4) będzie pierwszą polską produkcją na PlayStation 4.

Czytaj dalej
Znamy datę premiery polskiego Basement Crawl News 25
20.02.2014 21:00
Znamy datę premiery polskiego Basement Crawl
Bartek Wiak | PS4 |

Początkowo mający pokazać się w oknie popremierowym nowej konsoli Basement Crawl (PS4), trafi do naszej cyfrowej biblioteki już w przyszłą środę. Nastawiona na zabawę w kilka osób produkcja wielu kojarzy się z legendarnym bombermanem. To dość dobre skojarzenie, jednak Bloober Team poszło o krok dalej.

Czytaj dalej
Basement Crawl nie pojawi się zbyt szybko News 9
29.01.2014 20:59
Basement Crawl nie pojawi się zbyt szybko
Bartek Wiak | PS4 |

Jedna z polskich produkcji mających zawitać na naszych konsolach jeszcze w tym tygodniu została, niestety, opóźniona. Ostatnio mogliśmy zobaczyć jak gra ma wyglądać w akcji. Teraz dowiadujemy się, że trzeba będzie na nią jeszcze poczekać.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
średnie
22.2%
Getting started
Finish 10 online games
Brąz
średnie
22.2%
Be quick or be dead
Finish as a winner global multiplayer game before the match time.
Brąz
średnie
44.4%
Nice guys finish last
Achieve the most kills in the global multiplayer game.
Brąz
częste
55.6%
Immortal
Play a global multiplayer game without dying.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL