Menu X
Menu X
PS4
Shadow of the Beast
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.3
Twoja ocena
5
Producent: Heavy Spectrum
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Platformowa, Beat 'em up, Platformer 2D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 17.05.2016
Europa: 17.05.2016
Polska: 17.05.2016
  • PEGI 18
66
Posiadaczy gry
34%
Średnia ukończenia
9
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Shadow of the Beast
63,- PLN

Shadow of the Beast jest remakiem wydanego między innymi na Amigę projektu o tym samym tytule. Za oryginalną wersją stało Psygnosis, za reimaginację odpowiada studio Heavy Spectrum. Gra pozwoli wcielić się nam w morderczą bestię, której pomagają cienie. Naszym celem będzie pokonanie niezliczonej ilości przeciwników.

Recenzje

Być wolnym od wpływu nostalgii to najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się podczas recenzowania nowej wersji klasyka, a takim bez wątpienia dla wielu jest Shadow of the Beast. Nie, nie grałem w oryginalną wersję na Amidze. Miałem C64 i przez lata był to mój jedyny sprzęt do gier. Nie żałuję, ale wiem, że sporo gier z tego powodu mnie ominęło, między innymi gra od Psygnosis. Dlatego zapowiedź wersji na PS4 przyjąłem z podekscytowaniem... tylko że to było niecałe 3 lata temu, więc dużo z tej ekscytacji zdążyło ulecieć.

Czytaj dalej
Newsy

Spodobało Wam się Shadow of the Beast (PS4)? Cóż, być może dynamiczny, darmowy motyw, który właśnie trafił do PlayStation Store nie pochodzi z tegorocznej produkcji, ale jest z nią bardzo powiązany, zerknijcie sami. 

Czytaj dalej

We wtorek pojawiło się długo wyczekiwane przez niektórych Shadow of the Beast (PS4). Nasza recenzja pojawi się na dniach, więc zanim będziecie mogli ją przeczytać, przygotowaliśmy materiały wideo by pokazać, jak w ruchu wygląda skończona gra.

Czytaj dalej

Krwawa, dynamiczna walka i potężni ogromni bossowie to główne tematy premierowego zwiastuna Shadow of the Beast (PS4), który ma nas zachęcić do kupna gry. Czy mu się to uda? 

Czytaj dalej

Jeśli podoba Wam się koncepcja Shadow of the Beast (PS4), a lubicie wydania pudełkowe, które ładnie wyglądają w kolekcji, to jedynym obecnie wyjściem jest zamówienie gry z Azji. Więcej informacji w newsie. 

Czytaj dalej

Wygląda na to, że fani Shadow of the Beast (PS4) znajdą w grze całą masę niespodzianek. W tym emulowany oryginał z Amigi.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
13.6%
Aarbron reborn
Collect all other trophies.
Srebro
średnie
27.3%
10 pints?
Complete a level on Beast difficulty without resurrecting.
Brąz
średnie
40.9%
Shadow of the Beast I
Complete all levels.
Srebro
średnie
31.8%
Shadow of the Beast II
Complete all levels on at least Normal difficulty.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL