Menu X
Menu X
PS4
Śródziemie: Cień Mordoru
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Monolith Productions
Wydawca: Warner Bros Interactive Ent.
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 30.09.2014
Europa: 03.10.2014
Polska: 03.10.2014
842
Posiadaczy gry
44%
Średnia ukończenia
10
Ukończyło
30h
Czas ukończenia
7.0
Poziom trudności trofeów

Middle-earth: Shadow of Mordor to trzecioosobowa gra akcji, która powstaje na konsole obecnej i nowej generacji, oraz PC. Za stworzeniem tego tytułu stoi studio Monolith Productions znane z stworzenia Gotham City Imposters i Guardians of Middle-earth. Fabularnie akcja gry dzieje się w czasie pomiędzy wydarzeniami znanymi z książek Hobbit: Tam i z powrotem i trylogii Władca Pierścieni. Gracz wciela się w postać Taliona - strażnika, który zginął w dniu, w którym Sauron i jego armia wróciła do Mordoru.

Recenzje

Śródziemie: Cień Mordoru jest idealnym przykładem produkcji, w której nie trzeba wymyślać koła na nowo - wystarczy wziąć dwie sprawdzone formuły, wymieszać je i nawet jeśli komuś któraś z nich osobno nie przypadła do gustu (jak autorowi tego tekstu), to razem może wyniknąć z tego kawał dobrej gry.

Czytaj dalej
Newsy

Śródziemie: Cień Mordoru jest okazją tego tygodnia w PlayStation Store. W grę warto się zaopatrzyć, bo będzie współpracować z nową częścią jaką jest Śródziemie: Cień Wojny.

Czytaj dalej

Śródziemie: Cień Mordoru za sprawą wcześniejszej aktualizacji zyskało wsparcie PS4 Pro. Teraz pojawiła się kolejna łatka, ale nie do końca wiadomo co zmienia. Istnieją jednak podejrzenia, że może chodzić o przeniesienie postępów do drugiej części.

Czytaj dalej

Jedna z lepszych gier 2014 roku, Śródziemie: Cień Mordoru (PS4) zadziała w rozdzielczości 4K na PlayStation 4 Pro, co deweloperzy udowadniają na nowym zwiastunie. 

Czytaj dalej

Dwa lata temu na rynku pojawił się jeden z cichych hitów tej generacji - Śródziemie: Cień Mordoru (PS4). Z okazji tej małej rocznicy, ekipa Monolith przygotowała infografikę ujawniającą wiele ciekawych statystyk z gry.

Czytaj dalej

Jakiś czas temu pisaliśmy, że najwięksi YouTuberzy brali pieniądze pod stołem za pozytywne opinie o grach. PewDiePie postanowił odpowiedzieć na oskarżenia w formie wideo.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
29.8%
Master of Mordor
One has walked in Mordor.
Brąz
częste
97.1%
You Will Obey
Make an uruk yours.
Brąz
częste
64.4%
Height of Despair
Use Strike From Above while at least 60 feet above your target.
Brąz
średnie
36.0%
Burning Vengeance
Perform an Execution on a flaming Berserker.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL