Menu X
Menu X
PS4
Uncharted 4: Kres Złodzieja
Ocena gry
Ocena PSSite
10

Recenzja
Ocena społeczności
9.5
Twoja ocena
5
Producent: Naughty Dog
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Liczba graczy: 1-10
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 10.05.2016
Europa: 10.05.2016
Polska: 10.05.2016
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Online
1,223
Posiadaczy gry
36%
Średnia ukończenia
16
Ukończyło
18.9h
Czas ukończenia
5.8
Poziom trudności trofeów
Uncharted 4: Kres Złodzieja
169,- PLN

Uncharted 4: Kres Złodzieja ma być ostatnim rozdziałem przygody Nathana Drake'a. Ta trzecioosobowa gra akcji do zwykłego serii strzelania, wspinania się po wszystkim i rozwiązywania zagadek dodaje kilka nowych pomysłów, jak krycie się w wysokich krzakach czy korzystanie z czekana. Ponadto dróg do celu ma być zawsze kilka.

Recenzje

Trzykrotne przekładanie premiery. Chęć oszlifowania produkcji, na której ciąży ogromna presja i oczekiwania graczy wywindowane do niebotycznych poziomów. Z jednej strony parcie na efektowne sceny, z drugiej – próba opowiedzenia poważniejszej historii i spięcie klamrą całej serii. Wyzwanie dla wielu deweloperów niemożliwe do wykonania, ale nie dla Naughty Dog. Studia, które wydając Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) pokazało, że jak nikt zasługuje na wszystkie zgarniane pochwały.

Czytaj dalej

Tryb dla wielu graczy w Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) nie jest tak dobry jak historia dla jednego gracza, ale mimo dosyć ubogiej zawartości premierowej, czas leci w nim szybko i wyjątkowo przyjemnie. Nawet komuś, kto uwielbiał wolniejszą rozgrywkę sieciową z The Last of Us™ (PS3).

Czytaj dalej
Newsy

W Uncharted 4 mamy możliwość rozegrania jednego z poziomów Crasha Bandicoota. Okazuje się, że etap ten jest sprytnie ukryty pod jedną z map.

Czytaj dalej

Seria Uncharted jest - poza Gran Turismo - najlepiej sprzedającą się serią w portfolio PlayStation. W trakcie panelu na PlayStation Experience, Naughty Dog, które świętuje 10-lecie serii zdradziło nam sprzedaż całej serii.

Czytaj dalej

Promocje w rodzimym PS Store mimo że są częste, to jednak brakuje w nich prawdziwym okazji przy których ludzie od razu skusiliby się na zakup. Po części wynika to z tego, że Sony nie musi się starać, by zdobyć rynek. Inaczej jest jednak w Azji, co udowadnia niesamowita paczka gier.

Czytaj dalej

Uncharted 4: Kres Złodzieja dla wielu jest zdecydowanie najlepszą grą dostępną wyłącznie na PlayStation 4. Pierwotnie, gra pojawić miała się w 2015 roku, ale niestety zaliczyła roczny poślizg i ostatecznie pojawiła się 10 maja 2016 roku. Co było powodem tego ruchu?

Czytaj dalej

Uncharted 4: Kres Złodzieja doczeka się oficjalnej statuetki przedstawiającej Nathana Drake'a w walce z jednym z najemników. I wygląda ona świetnie!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
14.9%
One Last Time
Collect All The Trophies
Brąz
częste
74.7%
Charted! - Explorer
Complete the game in explorer mode
Brąz
częste
72.7%
Charted! - Light
Complete the game in light mode
Brąz
częste
68.9%
Charted! - Moderate
Complete the game in moderate mode
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL