Menu X
Menu X
PS4
Rime
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.9
Twoja ocena
5
Producent: Tequila Works
Wydawca: Six Foot
Polski dystrybutor: Techland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 26.05.2017
Europa: 26.05.2017
Polska: 26.05.2017
  • PEGI 7
  • Przemoc
  • Strach
27
Posiadaczy gry
54%
Średnia ukończenia
6
Ukończyło
8h
Czas ukończenia
5.0
Poziom trudności trofeów
Rime
94,25 PLN
145,- PLN

Za Rime odpowiada studio Tequila Works, które na swoim koncie ma Deadlight. Produkcja opowie nam o małym chłopcu uwięzionym na tajemniczej wyspie z której musi się wydostać. By to zrobić - będzie rozwiązywał zagadki przy pomocy tajemniczego klucza. Całość klimatem przypomina chociażby Ico i Legend of Zelda: Wind Waker.

Recenzje

Rime jawiło mi się jako odtwórcza, nieciekawa pozycja bez własnej tożsamości. Okazuje się jednak, że mimo iż gra jest mocno inspirowana dziełami Team Ico, może w sobie rozkochać i dać sporo frajdy.

Czytaj dalej
Newsy

Rime od początku miało być baśniową grą z piękną, choć prostą oprawą. Czy równie bajecznie jest z kwestiach technicznych? Mamy analizę i porównanie wersji na PlayStation 4 i PS4 Pro.

Czytaj dalej

Rime zadebiutowało dzisiaj w sklepach i zbiera bardzo dobre oceny. Twórcy udostępniają z tej okazji nowy zwiastun mający przygotować graczy na tę tajemniczą przygodę.

Czytaj dalej

Rime ma pojawić się pod koniec tego miesiąca, a tymczasem twórcy dzielą się postępami nad produkcją swojej nowej gry. W nowo udostępnionym dzienniku deweloperskim twórcy mówią o zagadkach.

Czytaj dalej

O Rime było długo cicho po zapowiedzi. Produkcja miała pierwotnie zostać wydana przez Sony, ale ostatecznie firmy przerwały współpracę. Mimo wszystko, twórcom udało się znaleźć innego wydawcę i gra zadebiutuje już niedługo na rynku. Twórcy wypuścili nowy materiał wideo, na którym chwalą się postępami i opowiadają o swojej pracy.

Czytaj dalej

Rime stosunkowo niedługo ma premierę. Techland z tej okazji przypomina o grze zwiastunem wydawnictwa przygotowanego na nasz, polski rynek.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
22.2%
The end is a new beginning
Obtain all trophies.
Srebro
średnie
22.2%
Toyful Child
Collect all the toys.
Złoto
średnie
22.2%
Full Wardrobe
Collect all the outfits.
Srebro
średnie
25.9%
Lost Lullaby
Complete the lost lullaby.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL