Menu X
Menu X
PS4
Tomb Raider: Definitive Edition
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.7
Twoja ocena
5
Producent: Eidos Montreal
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 28.01.2014
Europa: 29.01.2014
Polska: 29.01.2014
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Online
787
Posiadaczy gry
48%
Średnia ukończenia
80
Ukończyło
36h
Czas ukończenia
5.0
Poziom trudności trofeów
Tomb Raider: Definitive Edition
124,- PLN

Tomb Raider: Definitive Edition zawierać będzie wszystkie stworzone dodatki do restartu Tomb Raidera wydanego na początku 2013 roku. Oprócz tego, gra zaoferuje nam lepszą grafikę, nowe modele postaci, poprawioną fizykę i efekty cząsteczkowe. Bohaterką jest młoda Lara, dla której z początku spokojny rejs, zmienia się w walkę o przetrwanie w samym środku wyspy najeżonej pułapkami i dzikimi zwierzętami. Jak to w przypadku takich gier bywa, wyspa skrywa więcej tajemnic niż nam się wydaje, a głównym zadaniem Lary jest wyjście z całej sytuacji w jednym kawałku.

Recenzje

Lara Croft w ciągu ostatnich kilkunastu dni wyrastała nam na jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w grach wideo. Ale nie z powodu jej czynów, które przecież znamy już prawie rok. Powodem kontrowersji był jawny skok na kasę w wykonaniu Square Enix, sprzedając praktycznie ten sam produkt w wyższej cenie na konsole nowej generacji. Taką opinię można było wynieść po lekturze komentarzy w sieci. Kilka ostatnich dni spędziłem na ogrywaniu Tomb Raider: Definitive Edition, mając wreszcie okazję skończyć przygody panienki Croft, które zacząłem na PC-cie, ale nigdy nie było mi dane ich dokończyć.

Czytaj dalej
Newsy

Tomb Raider: Definitive Edition (PS4) z początku wyglądał zupełnie inaczej niż to, co ostatecznie zobaczyliśmy przy premierze. Jak powiedział w trakcie wykładu w paryskim muzeum nauki Julien Merceron, gra miała w ogóle inny koncept, który na pewnym etapie prac okazał się kompletną porażką.

Czytaj dalej

Oferta amerykańskiego PlayStation Store na ten tydzień przyniosła kilka naprawdę kuszących pozycji w niskiej cenie, m. in. Tomb Raider: Definitive Edition (PS4) i Thief (PS4), każde za równowartość $19.99. Mamy też poradnik, jak robić cyfrowe zakupy w USA.

Czytaj dalej

Tomb Raider: Definitive Edition (PS4) chce powalczyć o atencję użytkowników najnowszych konsol. Nie wszystkie różnice są kolosalne, więc żeby nic nie umknęło uwadze potencjalnego nabywcy, twórcy tłumaczą na czym polegają zmiany.

Czytaj dalej

Jakiś czas temu dotarły do nas wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii, która jest największym rynkiem w Europie.  Kraj deszczu i herbatki przez całą aktualną generację konsol był pod panowaniem Microsoftu i Xboksa 360. Jednak wraz z premierą PS4 to się zmieniło na korzyść Sony. Na tyle, że multiplatformowe produkcje sprzedają się o niebo lepiej na PS4.

Czytaj dalej

Definitywna edycja gry z piękną panią archeolog jest już dostępna na rynku. Wszyscy, którzy gry jeszcze nie kupili będą mogli zobaczyć jak wygląda produkcja w akcji. Dziwi trochę fakt, że na sensowne porównanie grafiki obu gier musieliśmy czekać, aż do teraz

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
10.2%
True Survivor
Unlock every Tomb Raider: Definitive Edition trophy.
Brąz
częste
84.4%
Bookworm
Find 25% of all documents.
Brąz
częste
56.5%
Historian
Find 75% of all documents.
Brąz
częste
76.9%
Relic Hunter
Collect 25% of all relics.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL