Menu X
Menu X
PS4
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.7
Twoja ocena
5
Producent: DrinkBox Studios Inc.
Wydawca: DrinkBox Studios Inc.
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 01.07.2014
Europa: 02.07.2014
Polska: 02.07.2014
  • PEGI 12
481
Posiadaczy gry
26%
Średnia ukończenia
9
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
58,- PLN

Guacamelee! to druga produkcja studia DrinkBox na PlayStation 4. Wersja na nową generacją oferować będzie lepszą grafikę, a także udostępni nam dwa nowe światy. Tym razem poznajemy Juana - meksykańskiego chłopa który w wyniku niefortunnego splotu wydarzeń staje się mitycznym Luchadorem i jego celem jest uratowanie córki prezydenta miasteczka. Gra rozgrywką przypomina inne produkcje w stylu Metroidvania - otrzymujemy dużą mapę podzieloną na mniejsze pomieszczenia do których dostęp uzyskujemy po zdobyciu odpowiedniej umiejętności. Całości dopełnia fantastyczny humor.

Recenzje

Czy premiera Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (PS4) na PlayStation 4 to zwykły skok na kasę, czy też może usprawiedliwione obecnością istotnych nowinek wydanie gry? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej recenzji. 

Czytaj dalej
Newsy

Święta już prawie, że trwają, ale w studiu DrinkBox nic się nie zmienia, bo te wciąż ciężko pracuje. Nie znaczy to jednak, że producent nie znalazł czasu, aby złożyć nam wszystkim życzenia oraz powspominać kończący się już rok. Oraz oczywiście szepnąć kilka słów o nowej aktualizacji.

Czytaj dalej

Guacamelee! zdążyło zebrać bardzo wysokie oceny w wersjach na PlayStation 3 i PS Vita, a teraz w dopakowanej wersji powraca na PS4 jako Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (PS4). Mamy datę premiery, galerię i szczegóły dotyczące zawartości.

Czytaj dalej

Po świetnych ocenach wersji na PlayStation 3 i PlayStation Vita, DrinkBox Studios postanowiło wypuścić specjalną wersję na PlayStation 4, która nazywać się będzie Guacamelee! Super Turbo Champion Edition (PS4). Wprawdzie już o tym plotkowano, ale dopiero teraz deweloper zdecydował się potwierdzić te informacje.

Czytaj dalej

Nie tak dawno posiadacze PlayStation Plus mogli cieszyć się z obecności gry studia DrinkBox - Guacamelee!, która łączy w sobie najlepsze cechy metroidvanii oraz platformówki. Przygody Juana zostały docenione przez wielu, dzięki czemu studio spokojnie mogło pracować nad kolejnym projektem.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
9.4%
Guacamelee! Platinum trophy
Luchador #1!
Brąz
częste
98.1%
Viva La Resurrección
Become a Luchador
Brąz
częste
50.9%
That's one big Gato Frito
Kill the Alebrije
Brąz
średnie
39.9%
X'tabay-Bye
Redeem X'tabay
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL