Menu X
Menu X
PS4
Get Even
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.9
Twoja ocena
5
Producent: The Farm 51
Wydawca: Bandai Namco
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, FPS
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 23.06.2017
Europa: 23.06.2017
Polska: 23.06.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Wulgarny język
12
Posiadaczy gry
36%
Średnia ukończenia
1
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Get Even
124,- PLN

Studio odpowiedzialne m.in. za Painkiller: Hell & Damnation powraca z nową grą, będzie to kolejny FPS, który trafi również na konsole nowej generacji. Twórcy gry planują wprowadzić rozwiązanie znane już z paru gier, czyli płynne przenikanie się trybów single i multiplayer.

Recenzje

Get Even wyłamuje się z przyjętych standardów, serwując istny miszmasz gatunkowy. To eksperyment skupiający się na dopracowanej warstwie fabularnej i odpowiedniej atmosferze. W takich przypadkach ważny jest odpowiedni balans. Sprawdźmy, czy polskim twórcom udało się go zachować.

Czytaj dalej
Newsy

Get Even to owoc pracy polskiego studia The Farm 51 mieszczącego się w Gliwicach. Gra za dwa dni wyląduje oficjalnie na półkach sklepowych, twórcy przygotowali więc premierowy zwiastun.

Czytaj dalej

Get Even miało zadebiutować na rynku w najbliższy piątek. Tak się jednak nie stanie z powodu ostatnich tragicznych wydarzeń mających miejsce w mieście Manchester.

Czytaj dalej

Get Even otrzymuje co jakiś czas kolejne zwiastuny fabularne, które sugerują że gra będzie niepokojąca i wyjątkowa. Dzisiaj dostaliśmy materiał, na którym twórcy wyjaśniają swoje zamiary.

Czytaj dalej

Get Even to ciekawie zapowiadają się produkcja od studia The Farm 51 z Gliwic. Twórcy przygotowują klimatyczny tytuł o ciężkiej i tajemniczej atmosferze. Producent stawia w swojej grze przede wszystkim na budowanie napięcia i niepokoju. Dzisiejsze wideo zdaje się to potwierdzać i rzuca nam tajemnicze sceny z nadchodzącej gry.

Czytaj dalej

Get Even to bardzo ciekawie zapowiadająca się produkcja z Polski. Jest to FPS, który zamiast na akcje stawia mocno na budowanie klimatu i atmosfery. Dzisiejszy materiał przedstawia rolę muzyki

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
8.3%
Perfect Recall
Collect all trophies.
Brąz
średnie
41.7%
Strong man saves helpless woman
Collect all evidence on Grace's kidnapping.
Brąz
rzadkie
8.3%
Diagnosis
Collect all evidence in Building B.
Brąz
rzadkie
8.3%
Intensive treatment
Collect all evidence in Building C.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL