Menu X
Menu X
PS4
Child of Light
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.1
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Platformowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 29.04.2014
Europa: 30.04.2014
Polska: 30.04.2014
  • PEGI 7
  • Przemoc
  • Strach
212
Posiadaczy gry
69%
Średnia ukończenia
71
Ukończyło
7.7h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Child of Light
58,- PLN

Child of Light to turowy RPG utrzymany w stylu baśni dla dzieci. Mała Aurora jest córką austriackiego księcia, która zagubiła się w magicznym świecie Lemurii. Historia jej poszukiwań drogi do domu jest tu alegorią dorastania i radzenia sobie z problemami świata rzeczywistego. Narracja i dialogi napisane są wierszem, a od strony graficznej wygląda to niczym obraz wprawiony w ruch.

Recenzje
Ruchome obrazy Recenzje gier 7
8.0
09.05.2014
Ruchome obrazy
Użytkownik usunięty | PS4 |

Gra objawienie, powiew świeżości, artystyczne dzieło, blablabla...  O grze powiedziano już tyle, że jeśli czytaliście choć dwie jej recenzje/zapowiedzi, to na pewno zawierały te określenia. Najczęściej się powtarzały, ale cóż - język nie jest z gumy i ma ograniczony zasób słownictwa, a przytoczone na początku określenia zapewne nasuwały się każdemu, kto miał do czynienia z tą produkcją. Ale czy naprawdę jest tak świetnie?

Czytaj dalej

Przepiękna, urocza, niczym żywy obraz - zwykle właśnie tak przedstawiano Child of Light. Pytanie, czy jako eRPeG będzie dobra? Czy bajka dla dzieci i z grubsza samograj? Zdumiewa artyzmem, lecz brodzi w gatunku, co dość hermetyczne fanów ma grono. Nie ruszać, jeśli się boicie rabunku, bo skradnie Wam serce, klnę się na honor!

Czytaj dalej
Newsy

Zostały ostatnio zapowiedziane kolejne projekty w uniwersum znakomitego RPG-a turowego Child of Light (PS4) i dostaliśmy właśnie pierwszy z nich - ilustrowaną opowieść z dziejami szczurka Reginalda Wspaniałego. I to zupełnie za darmo.

Czytaj dalej

Można złościć się na Ubisoft za wiele rzeczy - nie najlepszy Uplay, zupełnie nie działającą aplikację do Unity Assassin's Creed Initiates, opóźnianie premier gier i tym podobne. Wielki wydawca daje jednak szansę mniejszym ambitnym produkcjom i wyniki sprzedaży potwierdzają, że ma to sens.

Czytaj dalej

Od środy Child of Light (PS4) dostępne jest w dystrybucji cyfrowej, nasza recenzja już jutro, a deweloper zdążył już posłuchać się graczy i wprowadzić zmiany do dostępnych w grze dwóch poziomów trudności, byśmy mieli lepsze pojecie w co się pakujemy.

Czytaj dalej

Najnowsza, artystyczna produkcja Ubisoftu zebrała bardzo przyzwoite oceny na zagranicznych portalach, a już dzisiaj zalicza swoją europejską premierę. Chyba warto dać jej szansę, tym bardziej, że za słowami redaktorów stoją również świetne materiały promocyjne i dobra cena.

Czytaj dalej
Child of Light zbiera pozytywne recenzje News 3
28.04.2014 19:54
Child of Light zbiera pozytywne recenzje
Bartek Wiak | PS3 | PS4 |

Na naszą recenzję trzeba będzie jeszcze poczekać, ale część zagranicznych portali miała już szansę położyć łapki na najnowszej, artystycznej grze od Ubisoftu. Czy gra faktycznie jest warta naszych pieniędzy? Zdaniem większości redaktorów tak.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
częste
85.4%
Comedy
Rubella joins Aurora's Party.
Brąz
częste
66.5%
Capilli Catch
Finn joins Aurora's Party.
Brąz
częste
66.5%
Sweet Sister
Norah joins Aurora's Party.
Brąz
częste
61.8%
Bolmus Bond
Robert joins Aurora's Party.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL