Menu X
Menu X
PS Vita
Table Top Racing
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
6.6
Twoja ocena
5
Producent: Playrise Digital
Wydawca: Ripstone
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Wyścigi, Wyścigi arcade
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 05.08.2014
Europa: 06.08.2014
Polska: 06.08.2014
12
Posiadaczy gry
56%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Table Top Racing
12,50 PLN

Przybyła z urządzeń mobilnych gra Table Top Racing oferuje rozgrywkę rodem z Crash Team Racing czy Mario Kart, w scenerii codziennych miejscówek jak garaż, kuchnia i piknik w parku (niczym w Micro Machines). Całość obejmuje 8 tras, 17 pojazdów, które można ulepszać, oraz sieciowe rankingi.

Recenzje

Miniaturowe samochodziki-zabawki w wyścigu na stoliku? Kilkanaście lat temu byłby to skrótowy opis zabawy wielu młodych chłopaków, którym zabawa samochodzikami pozwalała spędzać wolny czas. Dzisiaj tym zdaniem opisywać można najnowszą produkcję ekipy Playrise Digital. Gra pierwotnie trafiła na tablety, ale gdyby nie opis w sieci – po tym jak gra wygląda nie domyśliłbym się tego.

Czytaj dalej
Newsy

"Dlaczego gra przeniesiona ze smartfonów jest taka droga?!" - standardowy komentarz, gdy na Vicie pojawia się port ze smartfona. Z reguły deweloper tłumaczy się większym nakładem prac i ignoruje prośby o realną wycenę gry. Playrise Digital postanowiło jednak zaryzykować.

Czytaj dalej

Pamiętacie wyścigi miniaturowych samochodzików na trasach ogromnych przedmiotów codziennego użytku w Micro Machines? Table Top Racing (PS Vita) powinno trafić w Wasze gusta. Galeria, data premiery i szczegóły w rozwinięciu newsa.

Czytaj dalej

Micro Machines to klasyka małych wyścigów, które oprócz szybkiego tempa oferowały ściganie się na niecodziennych trasach, które odbywały się m.in. podczas pikniku lub w garażu. Niedawno poczuliśmy niedosyt w kwestii takich produkcji i tutaj z wybawieniem podjeżdża Table Top Racing, który opiera się na tych samych zasadach.

Czytaj dalej
Trofea
Złoto
rzadkie
16.7%
Stellar Performance!
Obtain all stars in all championships
Srebro
rzadkie
0%
All-Star Specialist!
Get three stars on all the Special Events
Srebro
rzadkie
0%
Master Drifter!
Score over 300,000 points in a one minute drift session.
Brąz
częste
100%
First Win!
Win 3 stars in any championship race
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL