Menu X
Menu X
PS4
H1Z1: Just Survive
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Daybreak Game Company
Wydawca: Daybreak Game Company
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: MMO, Survival
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 2018
Europa: 2018
Polska: 2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

H1Z1 to produkcja MMO free-to-play, gdzie gracz trafia do zniszczonego apokalipsą zombie USA. Głównym celem jest przetrwanie w zaludnionym innymi graczami niebezpiecznym świecie i uważanie na łaknących mięsa ludzkiego nieumarłych. Tytuł opiera się w dużej mierze na craftingu, dzięki któremu zbudujemy schronienie i stworzymy bronie, a mikropłatności ograniczą się do ubranek i innych kwestii wyglądu.

Newsy

H1Z1 (PS4) to całkiem oryginalna gra wieloosobowa z udziałem zombie, która będzie dostępna również na konsoli PlayStation 4. Przedstawiciele studia Daybreak Games już niebawem podzielą się ze społecznością graczy nowymi informacjami na temat tej gry.

Czytaj dalej

Ostatnie materiały z H1Z1 (PS4) szału nie zrobiły. Jednak jeśli kogoś nadal interesuje klon DayZ w wykonaniu Sony Online Entertainment, to z okazji wypuszczenia gry do Early Access, deweloperzy streamowali łącznie 5 godzin gry.

Czytaj dalej

Zanim właściciele PlayStation 4 będą w stanie przeciwstawić się kolejnej pladze zombie w DayZ (PS4), na rynku powinna się pojawić gra H1Z1 (PS4). Ostatnio temat trochę przycichł, ale z dzięki targom CES mamy okazje po raz kolejny zobaczyć, jak gra wygląda w ruchu.

Czytaj dalej

Ostatnimi czasy było dość cicho o H1Z1 (PS4), ale jednak wczoraj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie daty wydania wersji wczesnego dostępu. I jest to szybciej niż ktokolwiek myślał.

Czytaj dalej

Sony Online Entertainment powoli dłubie sobie nad H1Z1 (PS4), w międzyczasie wypuszczając a to materiały wideo, a to skromne galerie. Dokładnie tak jak w tym przypadku.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL