Menu X
Menu X
PS4
Night In The Woods
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Infinite Fall
Wydawca: Infinite Fall
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 21.02.2017
Europa: 21.02.2017
Polska: 28.02.2017
  • PEGI 12
  • Wulgarny język
1
Posiadacz gry
9%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Night In The Woods
99,- PLN
Night In The Woods to stawiająca na eksplorację gra przygodowa, w której kontrolujemy kotkę Mae. Porzuciła ona studia i wróciła do swojego miasta, największej dziury w pobliżu Possum Springs, by spotkać starych znajomych i spędzić z nimi resztki nastoletniego życia. Po powrocie jednak orientuje się, że jej miasto i znajomi nie są tacy, jakimi ich zapamiętała. Gra stanowi opowieść o odpuszczaniu, nieuchronności śmierci i przyjęciach z pizzą, jak zapowiadają autorzy.
Newsy

Night In The Woods z finalną datą premiery. Co się jednak stało, że gra właściwie co chwilę zaliczała "obsuwę"? Deweloper wyjaśnia.

Czytaj dalej

Bardzo rzadko mamy do czynienia z dobrą produkcją, jeśli jej premiera była ciągle odkładana i odkładana. Być może Night In The Woods (PS4) okaże się chlubnym wyjątkiem, jednak póki co nic na to nie wskazuje. 

Czytaj dalej

Po paru przełożonych terminach, Night In The Woods (PS4) w końcu trafi na PlayStation 4. Jak zapowiada się dość nietypowy miks opowiadający o depresji związanej z dorastaniem oraz przemijaniem? Zobaczmy.

Czytaj dalej

Pierogi, śmierć, koty, przemijanie i depresja 20 latki. Poznaliśmy ostateczną datę premiery Night In The Woods (PS4), małej, dziwnej, lecz bardzo ciekawej gry, która z pewnością wybija się spośród innych produkcji przygodowych swoją oryginalnością. 

Czytaj dalej

Nasze wyobrażenia i wspomnienia często są znacznie, znacznie piękniejsze od rzeczywistości. Świat się zmienia, a my musimy to zaakceptować. Właśnie to stara się nam przekazać Night In The Woods (PS4).

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
0%
Ride The Chariot
To Donut Hell
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL