Menu X
Menu X
PS4
Final Fantasy Type-0 HD
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.6
Twoja ocena
5
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, RPG Akcji
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.03.2015
Europa: 20.03.2015
Polska: 20.03.2015
  • PEGI 16
89
Posiadaczy gry
56%
Średnia ukończenia
29
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Final Fantasy Type-0 HD
39,- PLN
79,- PLN

Final Fantasy Type-0 HD to odświeżona gra z PSP z systemem walki znanym z Crisis Core: Final Fantasy VII - zamiast menusów jest szybki dostęp do czynności pod przyciskami, łącząc turowy system starć z większą dynamiką. Fabularnie mamy do czynienia z wojną w podzielonym na cztery państwa świecie Orience. Każde z krajów posiada własny magiczny kryształ, który obdarza wybranych wyjątkowymi zdolnościami, lecz te zostały skradzione i trzeba je odzyskać.

Recenzje

Kilkanaście miesięcy walki o wydanie przetłumaczonej wersji gry, petycje, akcje społecznościowe i wreszcie zwycięstwo, choć połączone z zaskoczeniem. Final Fantasy Type-0 pojawi się poza Japonią, ale na PS4 i z dopiskiem HD. Złośliwi mówią, że to demo Final Fantasy XV wyszło z pełną wersją Type-0 HD, ale przeportowana z PSP przez ekipę Hexadrive gra broni się sama. Mimo oczywistych ułomności natury przenośnej.

Czytaj dalej
Newsy

Jednym z najpoważniejszych problemów Final Fantasy Type-0 HD (PS4) jest praca kamery i niesamowicie mocne rozmycie obrazu przy ruchach kamery. Square Enix takich rzeczy z reguły nie naprawiało, ale postanowiono nas zaskoczyć.

Czytaj dalej

W niecały miesiąc od premiery Final Fantasy Type-0 HD (PS4), Square Enix pochwaliło się wynikiem sprzedaży do sklepów. I pierwszy milion wpadł dosyć szybko jak na port gry z PSP.

Czytaj dalej

Square Enix pokazało nam ostatni zwiastun Final Fantasy Type-0 HD (PS4). Tym razem skupia się na krótkim wprowadzeniu fabularnym. My od siebie dorzucamy dwa nagrania z rozgrywki.

Czytaj dalej

Premiera Final Fantasy Type-0 HD (PS4) za nami. A jako, że jestem fanem edycji kolekcjonerskich, zwłaszcza tych z serii Final Fantasy, to przedstawiam wam w imieniu całej redakcji - rozpakowanie najdroższego wydania tej gry.

Czytaj dalej

Square Enix gotowe jest do premiery pierwszej gry RPG stworzonej na PlayStation 4. Final Fantasy Type-0 HD (PS4) już w ten piątek wyląduje w sklepach, więc przygotowano specjalnie na tę okazję premierowy zwiastun.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
32.6%
Agito Achieved
Obtained all trophies.
Srebro
częste
82.0%
Miraculous Mission
Completed a mission without allowing any casualties.
Brąz
częste
73.0%
Mystery of Magic
Harvested 100 phantoma.
Brąz
częste
52.8%
Secret of Souls
Harvested 500 phantoma.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL